تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹


فال روز 4 اردیبهشت ماه 1391

فال روز 4 اردیبهشت ماه 1391

فروردين
اگر مي خواهيد تغييري ايجاد كنيد تنها يك تغيير فيزيكي چيز مهمي نيست مي توانيد روش زندگي را عوض كنيد. ايده ها و افكار جالبي داريد، سعي نكنيد آن ها را پنهان كنيد. تنهايي براي مدتي كم هم مي تواند مفيد واقع شود.

 ارديبهشت
افراد نزدیک به شما سعی دارند تغییراتی ایجاد کنند. شروعی جدید و پایانی جدید ایجاد کنند که از نظر شما اشتباه است . اما در حال حاضر برای گفتن این مطلب به آنها کار اشتباهی است . سعی کنید صحبت را برای فردا بگذارید و دوباره تلاش کنید به آنها نزدیک شوید.

خرداد
طبيعت مفيد شما اخيراً مورد آزمايش قرار گرفته است اما از آنجايي كه مي دانيد همسرتان و همكاران همه تحت فشار بوده اند، بنابراين انتقادي نكرده ايد. اكنون زماني است كه بايد عليه بي عدالتي در زندگي احساسي و بزرگتر از آن در دنيا، صحبت كنيد. اكنون زماني است كه بايد از تمام باورها و اعتقاداتتان حمايت كنيد.

تير
آیا هنوز مخفیانه با کسی در ارتباط هستید؟مخفی نگه داشتن آن کاملاً سخت است.لازم است که مدت بیشتری آن را مخفی نگه دارید.اما امشب می توانید لحظات خوبی را در کنار هم باشید.

مرداد
زندگي اجتماعي شما مورد توجه است و از بودن با دوستتان و ديگر روابط اجتماعي لذت خواهيد برد. بسياري از شما شيرهاي مجرد برخوردي جالب، با كسي خواهيد داشت كه باعث مي شود تپيدن قلب شما سريع تر شود. بايد منتظر بمانيد و ببينيد كه آيا اين رابطه به رابطه اي جديد تبديل مي شود يا اين كه اين امر تنها يك احساس زودگذر مي باشد.

شهريور
یک نفر بی طاقت است و مرتباً از شما درخواست انجام کاری را می کند.حتی اگر سعی هم بکنید نمی توانید همه آن را انجام دهیدوسعی کنید کارهای مهم و نکات ریزرا فراموش نکنید مخصوصاً در کارهای اداری و رسمی.اگر فراموش کنید دچار مشکل می شوید و باعث خجالت تان می شود.

مهر
امروز دوست دارید که این طرف و آن طرف بروید و اگر بتوانید از جایی برای اولین بار دیدار کنید،بسیار لذت خواهید برد.سعی کنید کسی را برای همراهی انتخاب کنید که در این صورت از وجود هم واقعاً کیف خواهید کرد.هم چنین شما از صحبت با شخصی که گذشته و یا فرهنگی کاملاً متضاد با شما دارد،بسیار لذت می برید و آن ها مطالبی را می گویند که شما را به فکر به فرو خواهد برد.شما امروز بسیار روشنفکر شده اید و این کاملاً نمایان است.

آبان
امروز مورد تحسین زیادی قرار می گیرید و البته لیاقتش را هم دارید.از اینکه احساس تان را بیان کنید سود می برید زیرا افراد زیادی هستند که منتظرند احساسات شما را بدانند.

آذر
به نظر مي رسد مسايل مالي شما در حال بهبود است. اين امكان دارد پولي باشد كه شما برايش كار كرده ايد و يا بادورده باشد. هر چه باشد، شما از ستاره هاي اقبال خود براي بهتر كردن اوضاع تان متشكر خواهيد بود. آماده يك جر و بحث با يك شريك كه بيشتر ميل دارد پول خرج كند تا به فكر اندوختن باشد باشيد.

دي
دي ماهي هاي تنها و مجرد مي توانند عشق خود را پيدا كنند. مي توانيد كمي محافظه كار باشيد، اما اكنون شخصي با فرهنگي كاملاً متفاوت توجه شما را به خود جلب مي كند. دوست داريد افكارتان را وسعت دهيد و چه كاري بهتر از اين كه به كسي نزديك شويد كه از آن طرف درياها آمده است؟

بهمن
اگر پنهانی نقشه ای برای دارایی خود کشیده اید به هوش خودتان اعتماد کنید. به هر حال اگر در این موضوع دوستان نیز دخالت داشته اند فراموشش کنید زیرا عواقب بدی را در پی خواهد داشت . با این همه این حادثه بد موجب نمی شود که شما با دوست به خصوصی که  می دانید صد در صد می توانید به او اعتماد کنید قطع رابطه کنید . تنها این کار را با تفریح قاطی نکنید.

اسفند

مزاج ها تقریباً در محل کار و کار خانه ترسان شده اند این علایق خودتان است که تا جائیکه می توانید آرام باشید شما کاملاً در شلختگی مهارت دارید. زمانی که هر چیزی را با پا پرتاب می کنیدو این حالا بهترین کارهای شماست. وقتی که همه چیز به هم ریخته شد می توانید نمایان شوید که همه حسن شما را ببینند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019