تماس با مدیر
سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹


فال روز 3 مهر ماه 1391

فال روز 3 مهر ماه 1391

فروردين
اگر مي خواهيد كاري را از پيش ببريد بهتر است افرادي را كه مي دانيد از شما دفاع مي كنند، قانع كنيد. اگر تصميم بگيريد كار جديدي  انجام دهيد فرصت هايي به دست مي آوريد كه موفق تر مي شويد.

ارديبهشت
اخیراً‌ جرات و اراده زیادی از خودتان نشان داده اید. گاهی اوقات احساس می کنید عاقلانه تر آن است که به دیگران اجازه دهید راه خودشان را بروند. نباید وقت را تلف کنید. باید موقعیت و شرایط را کنترل کنید اگر می دانید  که می توانید در شرایط بهتر و امن تری قرار بگیرید اکنون زمان مناسبی برای این حرکت است .

خرداد
بار ديگر به جاي اين كه به عقل خود رجوع كنيد بهتر است به غريزه خود اعتماد كنيد مطمئن هستيد كه هيچ مشكلي وجود ندارد كه نشود آن را حل كرد مخصوصاً‌ در مورد احساسات؛ هم احساسات خودتان و هم ديگران

تير
امروز مسائل مالی و دارایی اهمیت زیادی دارند.غریزه شما باید راهنمای تان باشد اما حتماً با یک مشاور یا دوست دانا صحبت کنید.باید دقت کنید.

مرداد
امروز، قدرت جذابيت شما، از ديد كسي پنهان نمي ماند. پس آماده اين باشيد كه افرادي شما را شخصي سخت و مقاومت ناپذير تلقي كنند. اين به شما احساس خوب و بي حد و مرزي مي دهد، اما مطمئن شويد كه با انصاف با آنها رفتار كرده ايد و آنها را به دنبال خود نكشيده ايد، زيرا اين روشي است كه بعدها در مورد خودتان مورد استفاده قرار خواهد گرفت .توانايي هاي خلاقانه شما اكنون در حال بالا رفتن است و شما از بيان آنها به هر صورتي كه مايليد، لذت خواهيد برد.

شهريور
دوست دارید تغییراتی در خانه ایجاد کنید.نمی خواهید تغییرات زیادی ایجاد کنید حتی تغییر وضعیت نور خانه هم کافی است.از این که زمانی را برای خودتان داشته باشید خوشحال می شوید.

مهر
هماهنگی بین شما و سیاره حاکم بر شما ونوس،هم چنین پلوتر شما را قادر می سازد که تغییراتی اساسی و سازنده در برخی از روابط تان بوجود بیاورید.آماده این باشید که از طریق احساسات تان با برخی مردم مورد توجه تان صحبت کنید چون در این صورت آنها می فهمند که جایگاه شان در قلب شما چیست.آن چه که اخیراً ما بین شما اتفاق می افتد وضعیت روابط شما را طی چند ماه آینده بهتر می کند پس از این شانس استفاده کنید و فضا را برای روابطی بهتر آماده سازید

آبان
اعضای خانواده امروز بسیار شاداب و سرزنده هستند.شاید وقتی به خانه بروید شاهد تغییراتی در آن جا باشید.سعی کنید هر چقدر می توانید انعطاف پذیرتر باشید.زیرا در حال حاضر به دوست بیشتر از دشمن احتیاج دارید

آذر
امروز بهترين زمان براي انجام كارهاي عملي نيست چون سر شما در آسمانها سير مي كند. و قدرت تمركز زيادي نداريد. خيلي مهم است كه كارهاي اداري و نوشتجات را انجام ندهيد چون با روحيه اي كه داريد بسادگي از همه چيز برداشت اشتباه خواهيد كرد. يكنفر بدنبال اين است كه شما را در عشق گول بزند، پس مراقب باشيد

دي
امروز مسئله اي پيش مي آيد. اگر از نتيجه آن ناراحت شديد، لازم است كه حتماً‌ با وجود اين ناراحتي اميدوار و شاد باشيد. البته شما تا حدي عالي هستيد اما شايد كمي بدتر باشد، و تا حدي بيش از اندازه ولخرجي مي كنيد. بنابراين شكرگزار چيزهاي خوبي باشيد كه در اختيار داريد.

بهمن
ستارگان بیشترین صمیمیت و گردش با دوستان را برای شما تامین می کنند و این موضوع حتماً‌ در رابطه با کار و تجارت سودمند خواهد بود . امروز بهترین روز برای تاثیر بر دیگران است و این موضوع شما را به اهدافتان نزیک می کند .
اسفند

یکتایی شما زندگی را مقداری خشمگین می کند و بقیه مردم را سرگرم بنابراین چرا زندگی را تلف می کنید آن هم از نوع تیره و رنج آور کسی در پایین آوردن شما اصرار می کند. آن طرف تر چهره های خندان و دستهای اشاره گر را می بینید به آن جاست که باید زمانتان را به سر برید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019