تماس با مدیر
سه شنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۹


فال روز 28 خرداد ماه 1391

فال روز 28 خرداد ماه 1391

فروردين
امروز ماه نو در برج جوزا مي باشد. با خواهر و برادر و همسايگان دور هم جمع مي شويد و واقعاً به شما خوش مي گذرد. اگر با آن ها مشكلي داشته ايد اكنون بهترين فرصت براي فراموش كردن آن مي باشد.

 ارديبهشت
بهتر است برای گرفتن حقتان با یکی از همکاران یا همسرتان جدی برخورد کنید . لازم است کمی جدی و سرسخت باشید.شاید به نظرتان خودخواهی باشد اما بیشتر از این نمی توانید خودتان را فدای خواسته ها و نیازهای دیگران کنید.

خرداد
امروز جذب انسان هاي روشنفكرتر از خودتان مي شويد كه البته شما تا ميليون ها سال حاضر نيستيد اين موضوع را بپذيريد. تصميم داريد افق هاي ديدتان را وسعت دهيد اما سعي كنيد خيلي واقع گرا نباشيد زيرا زماني كه يك خردادي به چنين ديدگاهي برسد هيچ فردي در كره خاكي نمي تواند در روياها و آرزوهاي شما وجود داشته باشد.

تير
ماه نو در برج جوزا است .از آنجایی که می دانید ماه نو به معنای شروعی جدید است.شاید رابطه ای دوستانه عمیق تر شود.شاید آمادگی نداشته باشید که قدم اول تان را خودتان بردارید.

 مرداد
امروز روز اول ماه است و تحت تاثير علامت دوقلو ها قرار دارد. اين خبر خوبي است براي شما شيرهايي كه قلب بزرگي داريد، زيرا معنايش اين است كه آنهايي كه دوستشان داريد، در زندگي شما نقش مهمي بازي خواهند كرد. شمايي كه در تنهايي به سر مي بريد، به زودي مرد يا زن روياهايتان را پيدا مي كنيد، بنابراين منتظر وقايع بيشتري باشيد.

شهريور
امروز ماه نو در برج جوزا می باشد.این نقطه اوج چارت شماست و به موقعیت اجتماعی و کاری شما مربوط می شود.بهترین فرصت است که به یکی از اهدافتان برسید.می توانید ارتباط کاری برقرار کنید که در این زمان بسیار مفید است.

مهر
امروز ماه نو شده و وارد امیدوارکننده ترین و آینده نگرترین بخش چارت شما می شود.این ها اخبار فوق العاده ای هستند به این معنا که انواع فرصت های عالی و بی نظیر به سراغتان خواهند آمد.تنها کاری که باید بکنید این است که زمانی با آنها مواجه می شوید با دو دست بقاپید و این کاری بسیار ساده است .خوش بینی و اشتیاق شما به ترتیب بقیه کارها را خواهد داد.

آبان
گاهی اوقات بعضی از حرف ها باعث بروز اختلافات می شود و امروز یکی از آن زمان هاست.شما می دانید که چه طور صلح برقرار کنید،بدون آنکه غرورتان را زیر پا بگذارید.

آذر
يك ماه كامل ديگر امروز وجود دارد كه در خانه خرداد قرار دارد. امروز مي توانيد حداكثر همكاري را از شركاء انتظار داشته باشيد، پس بهترين زمان براي سوالات بيشمار از آنان كردن را داريد كه بفهميد چگونه مي توانند به يك پروژه يا ايده شما كمك نمايند. و اگر امشب براي معاشرت با دوستان بيرون رفته ايد مواظب باشيد كه يك كشش جنسي را با عشق اشتباه نگيريد. حتماً خيلي خوش بگذرانيد، ولي انتظار چيز خاصي نداشته باشيد.

دي
امروز ماه در برج جوزا كامل است و بسيار خوشحال و سرحال هستيد. از نظر كاري هيجان زده هستيد و حال و هواي تازه اي داريد. اگر به دنبال كاري مي گرديد يا تصميم داريد شغلتان را عوض كنيد، بهترين فرصت به شما پيشنهاد مي شود. شايد همه اين مسائل به نظر راحت برسد اما علت آن تنها ديد مثبت شماست.

بهمن
امروز ماه نو در خرداد با عنصر هوا وجود دارد که به قسمت روابط عاشقانه خلاقیت و اندیشه چارت شما مربوط می شود . امروز از صبح تا شب سرتان شلوغ خواهد بود و از تمام فعالیت هایتان لذت می برید بنابراین هیچ دلیلی برای شکایت وجود ندارد .

اسفند
هلال ماه نو در جوزا با دیگر ستارگان متحد می شود تا یک نقطه عطف واقعی را در زندگی شما بنیان بگذارد. برای بعضی از شما در این ایام می تواند روزی باشد که شما کلید را در قفل درب اصلی زندگی بچرخانید و برای بقیه به این معناست که شما و خانواده تان روی یک مشاجره قدیمی و پایدار به مصالحه رسیده اید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019