تماس با مدیر
جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹


فال روز 26 مرداد ماه 1391

فال روز 26 مرداد ماه 1391

فروردين
امروز ماه نو در برج اسد مي باشد. درارتباط با كودكان و خلاقيت تغييراتي ايجاد مي شود. اگر كسي فعاليت شما را در محل كار افزايش دهد فكر نمي كنم ناراحت شويد.

 ارديبهشت
تاکید زیادی بر روابط شغلی و شخصی وجود دارد .اکنون زمان خوبی است تا احساساتتان را با قاطعیت  بیان کنید . که البته باید منطقی آن ها را بیان کنید نه این که از روی احساسات و تنش ها و اکنون می توانید  تمام مشکلات و دلخوری های اخیر را برطرف کنید.

خرداد
امروز ماه نو دربرج اسد مي باشد. اين قسمت از چارت شما به سفرهاي كوتاه و خواهر و برادر مربوط مي شود و امروز، براي ميهماني هاي خانوادگي فوق العاده است.

تير
ماه نو در برج اسد می باشد.این بار تصمیم دارید به خودتان پاداش دهید.مدت هاست که پول تان را جمع کرده اید شاید چیزهای جالبی باشد که بخواهید خریداری کنید.

 مرداد
امروز، ماه نو شده و روز بسيار به خصوصي است، چرا كه ماه، وارد علامت خودتان يعني شير مي شود. اين براي شما بالاترين ميزان اعتماد به نفس را به همراه آورد و شما را قادر مي سازد كه ايده هاي جديدي را مورد توجه قرار داده و انواع كارهايي كه شما را مورد توجه قرار خواهند داد، انجام دهيد. هر از چند گاهي، مجبوريد كه به خود يادآوري كنيد كه خيلي مغرور نشويد وگرنه ممكن است ديگران بخواهند كه شما را سرجاي خودتان بنشانند!

شهريور
امروز ماه نو در برج اسد می باشد.مرموزترین بخش چارت شماست.اگر رابطه مخفی با کسی دارید ببینید آیا می توانید آن را باز هم مخفی نگه دارید.

مهر
امروز ماه نو شده و در جایی از چارت شما قرار میگیرد که مربوط به زندگی اجتماعی و برنامه های آینده شماست. این ها زمینه هایی هستند که باید روی آن تمرکز کنید خصوصاً اگر می خواهید کاری جدید را شروع کنید. به چهره های جدیدی که وارد زندگی تان می شوند، خوش آمد بگوئید چرا که بزودی تبدیل به دوستانی دائمی خواهند شد.

آبان
امروز انرژی زیادی دارید و از زندگی لذت می برید.در رابطه با مسائل کاری خلاق،خوش قلب و خوش برخورد هستید.مسلماً تفریح و کار را با هم ترکیب کرده اید و از آن لذت می برید،شاید هم در محل کار دوست جدیدی پیدا کنید.امشب اگر بیرون از خانه هستید مورد تحسین و تمجید دیگران قرار می گیرید.

آذر
امروز ماه كامل در خانه آتشين مرداد كه خانه افقهاي جديد است قرار دارد. در حال حاضر فكرهاي زيادي هستند كه بايد براي مدت طولاني روي آنها تمركز شود. قبل از اين كه قدم بعدي را برداريد. يك ايده يا برنامه در ذهن شما در حال شكل گرفتن است. ولي بايد بيشتر در ذهنتان بپرورد تا بتواند عملي شود. افكارتان را تا قبل از اين كه كاملاً‌ براي خودتان واضح باشند با كسي در ميان نگذاريد.

دي
امروز ماه نو در برج اسد مي باشد. اين مي تواند شروع يك رابطه دوستان سودمند باشد. اگر تصميم داريد كه به جاي يك قرار عادي و معمولي قراري رسمي بگذاريد، حتماً اين كار را بكنيد.

بهمن
امروز ماه نو در مرداد قرار دارد که البته متضاد شما است . امروز بر روابط دوستانه شما تاثیر مثبتی می گذارد و می توانید در چند هفته آینده پیشرفتهای جالبی داشته باشید . شاید با شخص جدیدی ملاقات کنید که دنیایتان را عوض کند . یا رابطه ای که از قبل داشته اید را بهبود بخشد . همچنین زمان مساعدی برای شروع یک رابطه است . چه رابطه شخصی و چه رابطه شغلی .

اسفند
هلال ماه نو در اسد آتشین کمک می کند که شما بتوانید در مسائلی که می خواهید به خصوص در مورد مسائل روزمره سلامتی تان متمرکز شوید . ترک معاینه عمومی برخلاف مسائل اقتصادی چیزی است که عیب و امراض را دوری کرده و ذهنتان را آماده می کند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019