تماس با مدیر
یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹


فال روز 25 تیر ماه 1391

فال روز 25 تیر ماه 1391

فروردين
امروز افراد جديدي را ملاقات مي كنيد. روابط دوستانه با ديگران برقرار كنيد.

 ارديبهشت
سعی کنید رابطه اجتماعی تان را افزایش دهید . اکنون زمان است که باید مسائل را روشن و واضح نگهدارید. زیرا نیازی به سازماندهی و نقشه کشیدن ندارید.متوجه می شوید که بدون این که زحمت زیادی بکشید موفقیت های زیادی به دست می آورید.

خرداد
شايد در مورد يك طرح نظر شما درست باشد اما بايد ديگران را متقاعد كنيد مانند شما فكر كنند. در هر صورت با احتياط رفتار كنيد زيرا ممكن است با افراد غير قابل اعتمادي صحبت كنيد كه از ايده هاي شما به نفع خودشان استفاده كنند.
تير
احساس در سطح قرار دارند.اما شما سیاستمدار خوبی هستید،این طور نیست؟اگر نمی توانید اطرافیان را خوب بشناسید بهتر است به آنها نزدیک نشوید.و تا آنها را نشناخته اید رازتان را بیان نکنید!

 مرداد
امروز اگر به كسي كه دوستش داريد بي محلي كنيد، مطمئن باشيد كه حسابتان را مي رسد.او مطالبي را كه شما انتظار داريد نخواهد گفت، گرچه ممكن است از آن چه كه رخ مي دهد، به شدت هيجان زده شويد. زماني كه راجع به مسائل مالي و شراكتي با كسي صحبت مي كنيد، ممكن است تصميمي غير معمول گيريد. اين تفريح خوبي خواهد بود ، اما مطمئن شويد كه مي دانيد چه داريد مي كنيد، خصوصاً اگر پاي پول زيادي در ميان است.
شهريور
امروز دوست دارید کارهای غیرمعمول و جدید انجام دهید.اگر ساعت 11 شب به مهمانی دعوت شدید بی فکر آن را رد نکنید.شاید دوستان جدیدی پیدا کنید و به شما خوش بگذرد.
مهر
دنبال راه هایی بگردید که زندگی عادی را کمی تغییر دهید چرا که از دانستن آن بسیار قدردان خواهید شد.سعی کنید کارها را به طریقی متفاوت از گذشته انجام دهید و یا کاری را برای اولین بار تجربه کنید تا خسته و کسل نشوید.در حال حاضر کارها و تفریحات غیرمعمول بسیار برای شما لذت بخشند.حتی اگر به خوبی بدانید که به آنها نیازی ندارید با انجام آنها تفریح خواهید کرد.
آبان
اگر بخواهید زندگی را خیلی جدی بگیرید کار بسیار راحتی است اما سعی کنید به خاطر داشته باشید که زندگی لذت بخش است اکنون می توانید ارزش تمام تغییراتی را که ایجاد کرده اید،بدانید. زمانی که همه چیز را مد نظر قرار می دهید می توانید مسا يل زیادی را کشف کنید.
آذر
به الهامات خود گوش بدهيد چون غرايزتان دارند خوب عمل مي كنند. و اگر الهامي در مورد شخصي كه با زندگي خانوادگي تان مربوط است داريد، فقط به اين دليل كه با منطق جور نيست آن را ناديده نگيريد. اگر روحيه آرام بودن و استراحت داريد امشب، از شنيدن موسيقي يا ديدن يك فيلم سرگرم كننده لذت خواهيد برد.

دي
امروز تا جايي كه مي توانيد براي ديگران سودمند هستيد. اگر يكي از آشنايان يا دوستان اخيراً سرد و رسمي رفتار مي كند، به او توجه بيش تري داشته باشيد. از اين كه سعي كرده ايد تا دلش را به دست آوريد، خوشحال مي شويد.
بهمن
اگر اخیراً سلامتی خود را از دست داده اید و اوضاعتان رضایت بخش نبوده است . امروز حتماً احساس مثبت تر و خوش بین تری خواهید داشت . در محل کار از تمام انرژی تان استفاده می کنید تا حتماً همه با هم روابط خوبی داشته باشند . حتی اگر گاهی اوقات با همدیگر گلاویز شوند . یک همکلاسی یا همکار یا صاحبکار شاید لطفی به شما بکند که عمیقاً شما را تحت تاثیر قرار می دهد .

اسفند
ایده ها و تصورات شما واقعاً بزرگترین دارایی های شما هستند. اما اگر به خیالبافی نامربوط غیرواقعی تبدیل شود شما نمی توانید حرکت کنید. سعی کنید یک گیره روی واقعیت پیدا کنید والا در می یابید که چیز مهم واقعی را از دست داده اید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019