تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸


فال روز 23 فروردین ماه 1391

فال روز 23 فروردین ماه 1391

فروردين
به شخص يا موضوع جديدي جذب مي شويد. لازم است به مسائل به طور جدي نگاه كنيد و اين كار را به عقب نيندازيد. وظايفتان را انجام دهيد هرچند كه خسته كننده به نظر برسند.

ارديبهشت
امروز اتفاقات زیادی می افتد که شما از آن بی خبرید. زمانی که می بینید قدرت های درونی شما با هم در حال مبارزه هستند تعجب می کنید. مراقب شرایط باشید تا از رفتارهای دیگران متعجب نشوید. اگر مراقب نباشید منجر به دعوا و مشاجره می شود.

خرداد
اگر فكر كنيد مي توانيد براي اقدام به انجام كاري به ديگران تكيه كنيد،‌ كار بيهوده اي است. امروز سيارات هماهنگي خاصي را ايجاد مي كنند و متوجه مي شود كه چه قدر راحت تر مي توانيد حمايت ديگران را به خود جذب كنيد . در رابطه با يك طرح هيچ موضوعي مانع شما نمي شود.

تير
امروز پرحرف هستید و اگر مراقب نباشید باید قبض تلفن سنگینی را بعدها بپردازید.اکنون آسمانها بسیار مرموز هستند،حتی خود شما هر چقدر با دیگران مشورت کنید به نظر می رسد بی فایده است.

مرداد
امروز روز ساختن تغييراتي بلندمدت در زندگي شماست. شما در روحيه اي هستيد كه مي خواهيد رشد كنيد، خصوصاً اگر فكر كنيد كه اين رشد باعث آزادي فردي بيشتري شده و شادي تان را گسترش مي دهد. اشتباه نكنيد، شما وارد دوره اي از دگرگوني و تغيير شده و بيش از هميشه با قدرت ظاهر مي شويد.

شهريور
می توانید شرایطی ایجاد کنید تا با خانواده و دوستان صمیمی دور هم جمع شوید.درمورد اهدافتان صحبت کنید و به نظرات دیگران گوش کنید.با این تبادل نظرات موفقیت زیادی به دست می آورید.

مهر
امروز این شانس را از دست ندهید و راجع به مسائلی که باید با افراد صحبت کنید.شما بسیار منطقی و تحلیل گر شده اید و باعث می شود که شما بتوانید مشکلات را بررسی کرده و از جنبه صحیحی آنها را مد نظر دهید.در حال حاضر شما بسیار منطقی صحبت می کنید و این باعث می شود که دیگران از گوش دادن به شما لذت ببرند.اگر می خواهید تغییراتی اساسی در زندگی روزمره خود بوجود آورید،مطمئن باشید افرادی دیگری که در این کار شرکت دارند از تصمیم شما مطلع هستند.

آبان
اگر از دیروز به خوبی استفاده کرده باشید امروز بهتر می توانید با مسائل روبرو شوید.یک نفر زیاد منطقی رفتار نمی کند مخصوصاً در زمینه های مالی سعی کنید وظیفه خودتان را بدانید.

آذر
ستاره ها موقعيتي ايجاد مي كنند كه به سلامتي و روش زندگي خودنظري بياندازيد. اگر احساس مي كنيد نيازي به تغيير داريد، شروع كنيد به مطالعه رژيمهاي مختلف و صحبت با افرادي كه كاملاً سرحالند فراموش نكنيد كه نگاهي نيز به مقدار ورزشي كه مي كنيد و چگونگي شروع برنامه پياده روي يا رفتن به سالن ورزشي در زندگي روزانه خود بياندازيد.

دي
اگر ديروز به كسي زياد دستور داده ايد امروز عواقب آن را خواهيد ديد. من سعي كردم كه به شما هشدار دهم اما شما گاهي اوقات تنها راه خودتان را در پيش مي گيريد و به حرف و راهنمايي هيچ كس توجه نمي كنيد. تنها راهي كه مي توانيد اوضاع را مرتب كنيد اين است كه امشب بيش از اندازه مهربان و دلنشين باشيد. مي دانيد كه اگر سعي كنيد، حتماً موفق مي شويد.

بهمن
امروزسیستم رادار احساسی شما کاملاً کار می کند و حوصله خوبی برای دیگران دارید. ممکن است شخصی به پیشنهاد یا همدردی شما نیاز داشته باشد و شما کاملاً آنها را حمایت خواهید کرد.. به هر حال خودتان را به این دردسر نیندازید که به آنها اجاز دهید پاسخ تمام سوالات را از شما بخواهند.

اسفند

همکاری در تدارکات کوچک امروز است بنابراین برنامه های آینده پیشرو رو را فراموش کن. اما سعی کن پای روی دم دیگران نگذاری . اگر احساس شود همان طور که فکر می کنی می توانی بدون این که صدفها را خرد کنی قدم بگذاری از خانه بیرون برو و خودت به تنهایی وارد عمل شو .

وبگردی
Copyright 2007 - 2019