تماس با مدیر
شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷


فال روز 21 تیر ماه 1391

فال روز 21 تیر ماه 1391

فروردين
اگر مي خواهيد به سرعت به هدفي دست يابيد، راه هاي زيادي براي انتخاب داريد. البته تعداد انتخابات نيز باعث سردرگمي شما مي شود. سعي كنيد يكي را انتخاب كنيد و مي بينيد كه از همه جهات موفق هستيد.
ارديبهشت

با اطرافیان و محیط اطرافتان هماهنگی زیادی دارید. کمی هم هیجان زده هستید زیرا اکنون می توانید ایده های جدید خلق کنید . حتی مشاجره ها و اختلافات اخیر بخ خاطر مادیات هم نمی تواند شما را از خلق این ایده ها باز دارد.

خرداد
امروز به كارهاي روزمره سرگرم هستيد اما امشب سرگرمي خوبي داريد. احتمالاً مي خواهيد آرامش داشته باشيد اما تلقن مرتباً زنگ مي زند زيرا ديگران مي خواهند در مشايعت شما باشند، ترجيح مي دهيد با افرادي كه دورتر از شما هستند در ارتباط باشيد.

تير
اگر دیروز به ستارگان گوش کرده بودید درسی می گرفتید که امروز به دردتان می خورد.اگر به غرغرها و بدخلقی های تان ادامه دهید هیچ کس خبر خوبی به شما نمی دهد.پس بستگی به خودتان دارد.

مرداد
گرچه كه غرور خاص خود را داريد، مي دانيد چه موقع كوتاه آمده و عذرخواهي كنيد. پس اگر فكر مي كنيد ديروز زياده روي كرده ايد و يا بيش از آن چه لازم بوده سخن گفته ايد، از گفتن ببخشيد احساس رضايت خواهيد كرد. دوستانتان همراهان خوبي براي شما خواهند بود.اگر همگي براي هدفي مشترك با هم كار كنيد، بسيار لذت خواهيد برد.

شهريور
شخصی حرف های خوبی برای شنیدن دارد البته اگر شما به آنها توجه کنید.البته شاید با تمام حرف های آن موافق نباشید اما در هر صورت حرف های پخته و بسیار منطقی می زنند که شما از صمیم قلب به آن علاقه دارید.شاید با تجربه تر و مسن تر از شما باشند.

مهر
امروز شما مانند یک ساعت کار می کنید.امروز احساس آرامش و کنترل در خود می کنید و نتایج کارهایی که می کنید بهتر از آن است که تصورش را داشته باشید.در برخی از موارد،افکاری راجع به اهداف طولانی مدت تان برای آینده خواهید داشت واین که چگونه باید از پس این موارد مالی بربیایید.سعی کنید راجع به کسانی که فکر می کنید در آینده به شما کمک خواهند کرد با عقیده ای خوب کاری عالی انجام دهید وسعی کنید طوری رفتار کنید که آنها احساس کنند در زندگی شما شریک هستند.

آبان
هر چیزی را که می خواهید می توانید به دست آورید.اگرهم چیزی هست که نمی توانید آن را به دست آورید با تلاش بیشتر حتماً میسر می شود.سعی کنید تعطیلات تفریح و سرگرم باشید زیرا این کار دوباره شما را جوان می کند.

آذر
گرچه از هميشه روشنفكرتر هستيد ولي زمان هايي پيش خواهد آمد كه با خود كلنجار مي رويد كه افكار كليشه اي خود را به كنار بگذاريد. امروز قبل از اين كه قضاوت عجولانه اي در مورد موقعيت خاصي بكنيد، سعي كنيد كه از يك نقطه نظر جديد به آن موقعيت نگاه كنيد. اگر موفق به اين كار شويد به درك بهتري در ارتباط، با ديگران دست مي يابيد. پس دليل خاصي نبايد باشد كه چرا اينكار را نكنيد.

دي
هيچ وقت تملق وچاپلوسي نظر شما را به خود جلب نمي كند اما امروز يك نفر سعي دارد با دلربايي و تملق اين كار را انجام دهد. در آخر متوجه خواهيد شد كه بر خلاف تصور شما اين رابطه، عشق واقعي نيست و تنها شهوت است. از آنجايي كه اين موضوع كاملاً اتفاقي پيش مي آيد مراقب كارهايتان باشيد.

بهمن

امروز برخلاف احساس عدم وابستگی ذاتی خود زیاد مستقل نیستید در عوض برای پیدا کردن مسیر درست به کمک دیگران احتیاج دارید . اگر تاکنون از تعهد احساسی دوری کرده اید امروز ذهن شما را به خود مشغول می کند.
اسفند
عجله خیلی زیاد می تواند فشار خون شما را بالا ببرد. می دانم هزار و یک چیز در مغزتان دارید و سلولهای خاکستری مغزتان سعی می کنند عقب نیافتند. اما از آن استفاده زیادی نخواهد شد اگر بخواهید بخاطر یک حادثه احمقانه برنامه هایتان را با هم تعطیل کنید.

امتیاز دهید





وبگردی
Copyright 2007 - 2017