تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹


فال روز 21 اردیبهشت ماه 1391

فال روز 21 اردیبهشت ماه 1391

فروردين
امروز مي توانيد ريسك كنيد به شرط آن كه قبلاً خوب در موردش فكر كنيد و حساب شده عمل كنيد. امروز فرصت هاي زيادي براي خوش گذراني و سرگرم كردن خودتان داريد. ورزش، روابط عاشقانه و مهماني تاكيد مي شوند. يكي از جذاب ترين افرادد منطقه البروج هستيد و داراي محبوبيت زيادي هستيد.

 ارديبهشت
پیش از آن که هر کاغذی را امضاء کنید خوب فکر کنید . ستارگان در این موضوع خاص با شما هماهنگ نیستند و اگر اشتباه کنید در آینده نه چندان دور باید غصه آن را بخورید.

خرداد
ستارگان پيشنهاد مي كنند براي شرايط بهتري صبر كنيد، اجازه ندهيد همكاران و رئيس به شما بي احترامي كنند. بحث و مذاكره در مورد يك مسئله مالي كمي طول مي كشد تا نتيجه بدهد بعضي از كارهاي بيمه اي آن طور كه دوست داريد نتيجه نمي دهد نبايد به ديگران اجازه بدهيد حق شما را بگيرند از خودتان دفاع كنيد.

تير
ذهن تان در حال حاضر مشغول مسائل کاری است.شاید مسائل مالی خودتان باشد و یا مربوط به شغل تان باشد.به مواردی که مسائل مالی یا بیمه ای مربوط می شود بیشتر توجه کنید.مسائل خصوصی را برای بعد بگذارید.

مرداد
اگر مدتي است كه راجع به يكي از دوستانتان هيچ خبري نداريد، سعي كنيد كه امروز با او تماس بگيريد. احتمالاً با آغوش باز برگشت شما را به زندگيش پذيرا خواهد شد اثر خوبي بر روحيه شما خواهد گذاشت. هم چنين امروز روز خوبي است تا با افرادي كه در ديگر كشورها سكونت دارند از طريق نامه، تلفن و يا اينترنت، تماس برقرار كنيد.

شهريور
امروز رفتار کاری دارید و در عین حال رفتاری صمیمی و همکار دارید.اگر می خواهید کسی نظرات تان را بپذیرد اکنون زمان خوبی برای تاثیر گذاشتن بر آن هاست.اگر می خواهید کسی را به خود جذب کنید،سعی کنید بهترین ظاهر را داشته باشید.

مهر
شما به عنوان یکی از محتاط ترین اعضای منطقه البروج شناخته شده اید و اکنون این امر را به خود ثابت خواهید کرد.این فرصت عالی برای ساختن پل ها با افرادی که اخیراً با شما در تماس نبوده اند استفاده کرد و آن را از دست ندهید.چرا که تنها به کار بردن چند لغت که به جا و صحیح باشد،تاثیری جادویی بر آنها خواهد داشت.هم چنین ممکن است شما از دوستی که در خارج کشور به سر می برد خبردار شوید که بسیار خوشحال تان کند.

آبان
آبانی ها به افرادی قوی و آرام معروف هستند.اما امروز فرق دارد.اگر از کسی ناراحت باشید به راحتی آنرا عنوان می کنید،مهم نیست که چه طور!اگر لازم دارید که درد و دل کنید مراقب باشید به جای درد و دل جر و بحث راه نیاندازید.

آذر
شما روحيه اي داريد كه مي توانيد كارهاي سختي را به انجام برسانيد و كارهاي عقب مانده را به پايان برسانيد. صحبت با يك همكار يا رئيس خيلي بازده دارد و مي تواند برايتان الهام بخش باشد كه راههاي جديد توسعه شغلي خود را بازرسي كنيد. اگر تصميم به عوض كردن شغل خود داريد، اتفاقي برايتان مي افتد كه مي تواند جواب به يكي از دعاهايتان باشد. موفق باشيد!

دي
اگر براي پول هايتان برنامه ريزي كنيد آن وقت براي خريد چيزهاي لوكس پول بيشتري خواهيد داشت. گاهي اوقات ديگران بي انصافي مي كنند و به شما لقب خسيس مي دهند اما حقيقت اين است كه شما كيفيت رابه كميت ترجيح مي دهيد و صبر مي كنيد تا زماني كه بتوانيد آن چيزي را كه مي خواهيد به دست آوريد.

بهمن
امروز مراقب کارهایی که می کنید و حرفهایی که می زنید باشید اگر مراقب نباشید بحث و مشاجره ای شروع می شود که سبب نارضایتی همه می شود. از طرف دیگر نمی توانید تمام روز راه بروید بدون این که کلمه ای حرف بزنید فقط به این خاطر که یک شخص به خصوص بسیار زود رنج است . روی هم رفته امروز نسبتاً روز دشواری است بنابراین سعی کنید امشب یک کار سرگرم کننده یا آرامش دهنده انجام دهید.

اسفند

چیزی برای شما دوست داشتنی تر از یک نوازش رابطه بسیار نزدیک جنسی نیست . شما در یک لحظه به نظر می رسید که سریع شیفته می کنید و می دانید چطور حدس بزنید که کسی آماده است . بعضی وقتها این بهتر از رابطه از نوع آرام است این طور نیست ؟

وبگردی
Copyright 2007 - 2019