تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۷


فال روز 17 اردیبهشت ماه 1391

فال روز 17 اردیبهشت ماه 1391

فروردين
امروز اگر به سفر مي رويد قرارهايتان را خوب بررسي كنيد زيرا ممكن است مشكلي پيش بيايد. بهتر است در ارتباط با افراد خارجي مفيد باشيد زيرا آن ها بسيار حساس هستند.

اردیبهشت
احتمال دارد به سفر کوتاهی بروید. شاید بخواهید در قسمتی از زندگی کار جدیدی را شروع کنید . هیچ زمانی بهتر از حالا نیست زیرا می توانید تحت تاثیر ستارگان موفق باشید.

خرداد
امروز ستارگان آينده بهتري را درست مي كنند. تغييراتي در محل كار و يا شايد هم در زندگي همكارانتان صورت مي گيرد. شايد كسي براي مشورت پيش شما بيايد زيرا مي دانند كه تا چه اندازه عادل ومنصف هستيد ببينيد چه كاري مي توانيد برايشان انجام دهيد، كمي وقتتان را به آنها بدهيد تا بتوانيد كاملاً به حرف هايشان توجه كنيد- مسلماً يك دوست واقعي پيدا مي كنيد.

تير
مشتاق ایجاد تغییر هستید اما زندگی روزمره تان از همیشه یکنواخت تر است.اما اگر واقعاً به آن فکر کنید از احساس امنیتی که دارید رضایت خاطر پیدا می کنید.گاهی اوقات امنیت به معنای قبولی اتفاقات ساده و قابل پیش بینی زندگی است.

مرداد
احساس وحشت ديروز فروكش كرده و احساس صلح بيشتري را در شما به جا گذاشته است. اين امر كمك مي كند تا اعتمادتان را نسبت به شخصي كه قبولش داشتيد حفظ كنيد و به آرامشي كه به شما مي دهد ارزش بگذاريد. عشق و احساس در فضا است، حتي اگر تمام آن چه كه انجام مي دهيد، ديدن فيلم مورد علاقه تان و يا خواندن يك داستان عشقي باشد.

شهريور
امروز وسوسه می شوید که پرخوری کنید،مخصوصاً اگر قرار باشد رژیم بگیرید بیشتر وسوسه می شوید غذاهایی که نباید بخورید را امتحان کنید.اما به فکر احساسی باشید که بعد از پرخوری به شما دست می دهد.

مهر
امروز یکی از آن روزهای غیر قابل تحمل است هیچ خبری مطابق برنامه پیش نمی رود و شما را متعجب بر جای می گذارد که واقعاً چه اتفاقی در روی زمین رخ دادن است.افرادی که عموماً شما به آنها اعتماد دارید رفتاری عجیب و غیر قابل پیش بینی داشته و شما را وادار می کنند که خودتان کارها را بر عهده بگیرید.هر چه بیشتر بتوانید در لحظه حال انعطاف پذیرتر باشید،روز را ساده خواهید گذراند.به خصوص اگر برنامه ها تغییریافته شما در آخرین دقایق از این امر مطلع شوید.

آبان
اگر می خواهید برای کاری برنامه ریزی کنید بهتر است از شخص دیگری نیز کمک بگیرید.هم فکری به شما کمک می کند تا ایده های بیشتری پیدا کنید،اما مراقب باشید زیرا به یک موضوع خاصی بی توجه هستید و به راحتی آن را نادیده می گیرید.قبل از اینکه قراردادی را بنویسید حتماً آنرا به خوبی بررسی کنید.

آذر
سياره ها هنوز مطالب تعجب آور و سورپريز كننده در زندگي تان وارد مي كنند. امروز از آن روزهائيست كه نمي دانيد تا يك ساعت ديگر چه اتفاقي خواهد افتاد. يك چيز غير قابل انتظار سركار اتفاق خواهد افتاد، به جاي عصباني شدن(يا عكس را عملي نشان دادن) از آن بعنوان موقعيتي كه بتوانيد ترديدها و افكارتان را به زبان بياوريد استفاده كنيد.

دي
فرصت هايي برايتان وجود دارند كه مي توانيد پيشرفت كنيد. اما بايد خوب جستجو كنيد. امروز همه چيز مرموز است و آن طوري كه نشان مي دهد نيست. احساس مي كنيد كه سردرگم و گيج هستيد اما باور كنيد كه واقعاً شوم نيست.

بهمن
ستارگان این فرصت را به شما می دهند تا موضوعات برجسته را حل کنید. بنابراین اگر چیزی را که می خواهید به کسی بگویید و تاکنون دنبال فرصت مناسب بوده اید یک نفس عمیق بکشید و همین الان آن را بگویید. می توانید موضوعات مختلف را با هم در نظر بگیرید .یعنی این که منظورتان را با انتخاب صحیح کلمات وبا سیاست کامل بیان کنید . همچنین زمان مناسبی است تا به شخصی بگویید که چه احساسی نسبت به او دارید و پیشنهادی به وی کنید که نتواند آن را رد کند زیرا شما امروز بسیار راحتتر می توانید دیگران را متقاعد کنید.

اسفند
به نظر می رسد که روی سیاره زمین نباشید . این شرم آور است زیرا حقیقتاً  چیزی از آن می توانید بیاموزید که برای شما مزیت بزرگی است . قدرت های مرموز در کارند و شما احتمالاً در آغاز یک موقعیتی هستید که پیشرفت زندگی تان را می سازد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017