تماس با مدیر
دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸


فال روز 15 مرداد ماه 1391

فال روز 15 مرداد ماه 1391

فروردين
در چند روز اخير ذهنتان درگير مسائل زيادي بوده است اما امروز مي توانيد در مورد آن ها صحبت كنيد.

 ارديبهشت
در مورد مسائل مالی تغییراتی صورت می گیرد . لازم نیست نگران باشید این تغییرات مثبت  و خوب هستند. اگر نیاز به هر گونه مشورتی دارید دوستان بسیار خوشحال می شوند به شما کمک کنند . زمان خوبی نیست که از دوستان پول قرض بگیرید زیرا در طولانی مدت فراموش می کنید آن را پس دهید.

خرداد
براي مدتي صبر و طاقت شما مورد امتحان قرار گرفته است و اكنون به نظر مي رسد كه از اين امتحان سربلند بيرون آمده ايد البته اين موضوع را از همسرتان مخفي مي كنيد. بايد دست از طبقه بندي سريع ديگران برداريد زماني كه يك نفر را بهتر شناختيد شايد لازم باشد كه دوباره در موردش فكر كنيد.

تير
علت رفتار عجیب یک نفر را می دانید،اما بهتر است یک بار دیگر به آن فکر کنید.آن قدر درگیر کارهایتان هستید که فکر می کنید همه چیز مربوط به شما می شود و آن رفتار مهربان و حساس شما کجا رفته است؟همان رفتاری که شما را محبوب دیگران می کرد؟

مرداد
امروز يكي از آن روزهاي بي پروايي است و شما مي خواهيد تا آن جا كه ممكن است تجربه كسب كنيد. هر برنامه سفري در حال حاضر بسيار عاليست چرا كه هم مناسب روحيه شماست كه مايليد بيرون از منزل وقت بگذرانيد و هم ممكن است معامله اي عالي و يا فرصتي كه در زندگي هر كس يك بار رخ مي دهد، به شما پيشنهاد شود كه حيف است مورد استفاده قرار نگيرد. هم چنين ممكن است در مغزتان برنامه صحيحي براي هزينه كردن بريزيد و از آن لذت ببريد.

شهريور
هر کاری می کنید وقتی را به همسرتان اختصاص دهید.از این که نشان دهید چه اندازه برای تان اهمیت دارند،لذت می برید.اگر نمی توانید این احساس را بیان کنید،می توانید به راه های دیگر آن را ابراز کنید.مثلاً می توانید یک هدیه بخرید.

مهر
انگار درتمام چند روز گذشته هیچ کاری درست پیش نرفته ولی خوشبختانه این پنج شنبه ورق برمی گردد. با هر کسی که صحبت می کنید فردی مودب،دوستانه است و از گفتگوی با شما خوشحال می شود.ممکن است به جاهایی بسیار دوست داشتنی دعوت شوید و یا شما هم تعدادی ازکسانی را که دوست دارید دعوت کنید.اگر به دنبال راهی می گردید که تعداد دوستان خود را افزایش دهید. سعی کنید به کلوپ و یا سازمانی بپیوندید که افرادی همانند شما عضو آن هستند و دارای علائقی یکسان اند.

آبان
امروز افکارتان به خاطر مسائل احساسی مشغول است.عشق واحساس زیاد یک نفر شما را جذب می کند و شما نیز آن را جواب می دهید.اگر در یک رابطه احساسی دچارمشکل هستید سعی کنید با صحبت آن را حل کنید.به خاطرداشته باشید که اگر روابط تان در حال بهتر شدن بود شما هم باید گذشت کنید

آذر
امروز قبل از اين كه يك پرش بزرگ بكنيد قدم بعدي را خوب مطالعه كنيد. بخصوص اگر مي خواهيد پول سرمايه گذاري كنيد و يا يكنوع داد و ستد مالي انجام دهيد. گرچه كاملاً قادريد كه منافع و مضرات هر موقعيتي را بسنجيد ولي نصيحت هاي يك شخص مطلع ضرري ندارد.

دي
اگر مراقب نباشيد ممكن است بيش تر از آن حدي كه مي خواستيد پول خرج كنيد. از اين كه ولخرجي كنيد، متنفر هستيد مخصوصاً‌ زماني كه نتوانيد چيزي را كه خريده ايد نمايش دهيد. اگر در موردش خوب فكر كنيد متوجه مي شويد كه اگر اين پول را براي خوشحال كردن اعضاي خانواده يا دوستان خرج كرده بوديد خيلي بهتر بود.
بهمن
ستارگان امروز بهره بردن از تخیلات را به شما القاء‌ می کنند . به خصوص اگر بتوانید با روشی جدید و غیر معمول از آن استفاده کنید . حتماً به حدس و گمان خود توجه کنید زیرا کاملاً‌ صحیح است . همچنین شاید خوابی ببینید که آینده را پیشگویی می کند یا پاسخ به سوالی باشد که اخیراً‌ ذهنتان را به خود مشغول کرده است . معاشرت یک نفر شما را بسیار شگفت زده می کند بنابراین هیچ دعوتی را رد نکنید .

اسفند
اگر شریک زندگی تان به حساب بانکی مشترکتان لطمه زده است لطفاً‌ از کوره در نروید . شما درباره انگیزش ناگهانی خرید خودتان با خود رو راست نیستید . حالا که چنین موقعیتی خوبی دارید مشاجره درباره پول ارزشی ندارد این طور نیست ؟

وبگردی
Copyright 2007 - 2019