تماس با مدیر
پنج شنبه, ۳۱ مرداد , ۱۳۹۸


فال روز 13 تیرماه 1391

فال روز 13 تیرماه 1391

فروردين
ديگران بدون هيچ فكري كارها را به شما واگذار مي كنند و باعث تعجب شما مي شوند، يك نفر راهي را از نظر كاري و يا آرزويتان پيش پاي شما قرار مي دهد.

 ارديبهشت
سعی کنید گذشته را فراموش کنید . همسر و دوستان شما همیشه دلسوز و مهربان نیستند . اگر چه فعالیت های خلاقانه جدید شما را سرگرم می کند و لحظات خوبی برایتان فراهم می کند.

خرداد
امروز افراد و شرايط غير معمول و جالبي پيش مي آيد مهم است كه باز فكر كنيدو انعطاف پذير باشيد واز تجربيات گذشته استفاده كنيد تا از اين روز فوق العاده بيشترين استفاده را ببريد. اگر امروز كارهاي روزانه را انجام مي دهيد و تمام شب را تلويزيون تماشا كنيد بعداً حتماً پشيمان مي شويد و تنها خودتان را مقصر مي دانيد.

تير
بهترین زمان است تا با افرادی که دوست شان دارید،توجه کنید.اگر به شخصی تا حدی بی توجهی کرده اید امروزآن را جبران کنید.آنها به شما می گویند که تصمیم داشتند با شما صحبت کنند بنابراین به حرف هایشان خوب گوش کنید.

 مرداد
امروز جزئيات و ريز مطالب را مورد توجه قرار مي دهيد و از اين كه سر از هر كاري در بياوريد(كه اخيراَ دردسر ساز بوده است) احساس لذت خواهيد كرد هم چنين در اين زمان، از حل كردن معماها لذت خواهيد برد، ولي سعي كنيد كه از طرح كلي هر مطلبي را در نظر بگيريد، وگرنه در مخمصه افتاده و آن قدر به جزتيات خواهيد پرداخت كه كل را نمي بينيد.

شهريور
یکی از دوستان انتقادگر است و شما نیز متقابلاً همین رفتار را در پیش می گیرید.سعی کنید زود بر این موضوع غلبه کنید در غیر این صورت تا آخر روز ذهن تان درگیر مسائل جزئی خواهد بود.اگر واقعاً عصبانی هستید بروید بیرون و کمی قدم بزنید.

مهر
امروز مردم نصایح بی شماری برای شما دارند و اصرار دارند که به آنها گوش دهید.حتی اگر انگیزه ای راجع به آن چه می گویند ندارید،اگر بگذارید آنها به نصیحت کردن شان ادامه دهند،باعث می شوید که آرامش و صلح برقرار بماند.به علاوه،آنها ممکن است بعضی از نکات مثبت را عنوان کنند.حتی اگر شما مغرورتر از این حرف ها باشید که این مساله را تصدیق کنید.

آبان
امروز تمایل دارید احساسات تان را بیان کنید.این موضوع برا ی روابط  دوستانه بسیار مفید می باشد.لازم است بدانید که احساسات تان هر لحظه قوی تر می شود.

آذر
امروز انرژي هاي سياره اي خيلي نامنظم و گيج هستند. پس سعي كنيد كه منظور اصلي تان است را به زبان بياوريد و واقعاً آنچه را مي گوئيد حقيقت داشته باشد. تا وقتي كه ترس داشته باشيداز اين كه فقط از حق و حقيقت صحبت كنيد قادر خواهيد بود كه از يك درگيري با موقعيت مشكل با يكي از نزديكترين و عزيزترين كسان خود پرهيز كنيد. محض رضاي خدا احساس خود را پنهان نكنيد چون آن مي تواند يك اختلاف را دامن بزند.

دي
ستارگان سرگرمي و تفريح خاصي را برايتان فراهم مي كنند و مي توانيد امروز عصر با دوستانتان به خارج از شهر برويد و روحيه تان را عوض كنيد. وشايد بخواهيد كمي آزادانه تر رفتار كنيد و هيچ كس به شما نمي گويد كه اين كار را نكنيد.

بهمن
امروز تصمیم گرفته اید که کارها را سریعتر انجام دهید و وقتتان را با هر چند تا کاری که پیدا کنید پر می کنید . اگر قصد خرید دارید انگیزه زیادی برای خرید وسایلی دارید که بیش از حد مورد نیاز هستند و بیش از بودجه خود خرج خواهید کرد . همچنین شاید پیغام یا تماسی تعجب آور از طرف شخصی داشته باشید که از شما دور است .

اسفند
ممکن است آن را یک اشاره ای به معنای محبت تشخیص دهید اما امروز این یک تعبیر خطاست. شما در دستیابی خیالی تان هستید اما بعضی ها فکر می کنند اگر شما یک اینچ به آنها عرضه کنید یک یارد از آنها خواهید گرفت . ممکن است لازم باشد که دقیقاً هجا کنید که منظور شما چیست .

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019