تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۸


فال روز 11 تیر ماه 1391

فال روز 11 تیر ماه 1391

فروردين
اخيراً در مورد خواسته هايي كه داشته ايد زياد پافشاري نكرده ايد اما امروز مي توانيد از ديگران درخواست كنيد.

 ارديبهشت
اکنون زمان مناسبی برای استراحت کردن و لذت بردن از لحظات است و سعی کنید در مورد خوردن افراط نکنید زیرا می دانید که چه قدر راحت وزن اضافه می کنید . اگر متعادل رفتار کنید هیچ جایی برای نگرانی نیست .

خرداد
جذابيت بسيار فوق العاده اي داريد كه كمتر كسي مي تواند از شما دوري كند، بنابراين مي توانيد به جلو گام برداريد و به دنبال خواسته هايتان برويد. اما به اين خاطر كه شايد بعداً ديگران مجازاتتان كنند، كارهايتان را به عقب نيندازيد، شما دقيقاً‌‌‌ مي دانيد چه كاري صحيح است.

تير
یک نفر در محل کار سعی دارد عمداً با شما بد رفتاری کند.اما ستارگان به شما کمک می کنند که دلیل اش را بفهمید.شاید یک سوءتفاهم باشد.اما هر دوی شما به یک اندازه مقصر هستید.

 مرداد
امروز، روزي گرم و دوست داشتني است و شخصي بخصوص ،‌از آن، روزي فراموش نشدني خواهد ساخت. در حال حاضر تفاهم و ارتباطي عميق بين هر دوي شما وجود دارد، حتي اگر تاكنون اين قدم به هم نزديك نبوده ايد، تا زماني كه اين ارتباط وجود دارد،‌از آن لذت ببريد! امروز، روز بسيار خوبي است كه احساساتتان را به پرواز در آوريد و احتمالاً بدون اين كه متوجه شويد، اين كار را انجام خواهيد داد، چرا كه امروز احساساتتان بسيار قدرتمند مي باشند.

شهريور
بهتر است یک سری از مشکلات خانوادگی را کنار بگذارید.به سرعت صبرتان را از دست می دهید.سعی نکنید از قدرت تان بیش از حد استفاده کنید و زیادی سخت گیری کنید زیرا موقعیت را بدتر می کند.

مهر
امروز افکار شما اهمیت و قدرت زیادی دارند و شما توجه زیادی به آنها خواهید کرد.در نتیجه هر چیزی که از ذهن شما بگذرد،روحیه آن لحظه شما را می سازد.صحبت و گفتگو با افرادی که که تقریباً هر روزه آن ها را می بینید مثل همسایه ها و یا افراد فامیلتان،ممکن است منجر به درگیری شود و بنابراین ممکن است شما در مورد مباحثی که  می کنید بسیار دقیق و سخت گیر باشید.

آبان
اگر به اندازه ای که دوست داشته اید موفق نبوده اید لازم نیست که ناامید شوید امروز از تلاش زیادتان سود می برید از لحاظ مالی پیشرفت زیادی می کنید و از نیروهای تان بهره می برید.

آذر
بدليل آذري بودن، شما قطعاً ارزش زيادي براي آزادي خود قائليد. امروز از آن روزهائي است كه شما يك حس قوي خاصي براي مستقل بودن و انجام آنچه دلتان مي خواهد، داريد. تمام راه ها جلويتان باز است و هيچ بازدارنده اي وجود ندارد. در داشتن اعتماد به نفس سعي كنيد يك نمونه عبرت براي ديگران باشيد و مشوق آنها نيز باشيد.

دي
امروز در محل كار با يك دوراهي رو به رو مي شويد چون با تمام تلاشي كه براي يك طرح مي كنيد به نظر مي رسد اصلاً‌ موفق نمي شويد. مي دانيد كه گاهي اوقات بهتر است كه مدتي به موضوع ديگري رسيدگي كنيد، و مجدداً به موضوع قبلي با ديد بهتري نگاه كنيد.

بهمن
عاقلانه است که امروز تا جایی که امکان دارد به زندگی تان تنوع دهید . وگرنه دچار بی حوصلگی و تنبلی می شوید . اگر در محل کارتان هستید سعی کنید برای خودتان ساعت کار قرار دهید . زیرا اگر تحت فشار باشید بهتر کار می کنید. رابطه ای که اخیراً بی روح بوده است تنها احتیاج به یک جرقه دارد و چه کسی از شما بهتر که این جرقه را ایجاد کنید و همه چیز را از نو شروع کند ؟

اسفند
همانطور که مجبور به پروش بچه ها می باشید مجبور به پرورش امور عشقی نیز می باشید. اگر علامت نگران کننده ای از شخص مطمئنی دریافت کردید شاید بهتر باشد امشب یک گردگیری با او انجام دهید و خیلی خوشحال خواهید بود که این کار را کرده اید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019