تماس با مدیر
جمعه, ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۷


عیادت بازیگران از رضا ایرانمنش و دخترش در بیمارستان+عکس

عیادت بازیگران از رضا ایرانمنش و دخترش در بیمارستان+عکس

رضا ایرانمنش و دخترش

 

نعیمه نظام دوست که بسیاری او را به واسطه ایفای نقش خدمتکار خانه ای اعیانی در سن پطرزبورگ می شناسند به تازگی به عیادت ایرانمنش رفته و تصویری از این عیادت را در صفحه اجتماعیش منتشر کرده است.

رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون که مدتهاست با عوارض برآمده از شیمیایی شدن در جنگ تحمیلی روزگار را سپری میکند این روزها در بستر بیماری است.

او باز هم به دلیل عود کردن عوارض شیمیایی در بیمارستان بستری شده است و همین بهانه ای شده است برای آن که همکارانش سری به او بزنند.

از جمله بازیگرانی که در مدت حضور ایرانمنش در بیمارستان سراغش رفته و به او سر زده نعمیه نظام دوست است؛ بازیگر زن نقشهای مکمل سینمای ایران.

نظام دوست که بسیاری او را به واسطه ایفای نقش خدمتکار خانه ای اعیانی در “سن پطرزبورگ” می شناسند به تازگی به عیادت رضا ایرانمنش و دخترش در بیمارستان رفته و تصویری از این عیادت را در صفحه اجتماعیش منتشر کرده است.

 

عیادت نعیمه نظام دوست از رضا ایرانمنش در بیمارستان

رضا ایرانمنش در بیمارستان  کنار دخترش

 

این بازیگر متنی را هم ضمیمه این تصویر کرده است؛ متنی با محتوای محاوره ای زیر:

امروز عیادت آقا رضا ایرانمنش همراه با دختر گل ایشون غزل ایرانمنش که خیلی نازنینه! وقتی من اولین کار سینمائی رو با رضا ایرانمنش عزیز کار میکردیم غزل خانم هنوز به دنیا نیومده بودند و امروز با دیدنش کلی خوشحال شدم. برای سلامتی رضا ایرانمنش عزیز دعا کنید که خیلی به گردن همه ما حق داره.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017