تماس با مدیر
چهارشنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۷


عکس های یادگاری رضا صادقی و علی کریمی

عکس های یادگاری رضا صادقی و علی کریمی

علی كریمی

رضا صادقی با انتشار تصاویر زیر روی صفحه اجتماعی خود، از علی كریمی به عنوان یک دوست بامعرفت و باحال یاد كرده است.

در این هنرمندان دیگری از جمله مجید صالحی و امیر نوری هم نیز حضور داشتند

شامگاه پنجشنبه فیلم کلاف كه علی انصاریان در آن به ایفای نقش پرداخته با حضور چهره های مشهور از جمله علی كریمی و رضا صادقی در تالار ایوان شمس اکران شد.

علی انصاریان این روزها مشغول بازی در یک فیلم سینمایی است. این فیلم که کلاف نام دارد، به تهیه کنندگی شهرام دانش‌پور و کارگردانی شهرام شاه حسینی در مرحله ضبط صحنه‌ها و فیلمبرداری است.
هم بازی‌های مدافع سرخابی در این فیلم، لیلا اوتادی، کیکاووس یاکیده، نیما راد و شیما نیک‌پور هستند که ۱۰ روزی است مقابل دوربین مشغول هنرنمایی هستند. نقش انصاریان در فیلم کلاف ، یک جوان عاشق ورزش است که در یک باشگاه بوکس روزگار می‌گذراند اما جیبش همیشه خالی است. داستان فیلم نیز از جایی آغاز می‌شود که فریبرز (علی انصاریان) با پیشنهاد انجام کارهای خلاف مواجه شده و برای کسب درآمد، شروع به کارهای خلاف و شرورانه می‌کند.
فیلم، مضمونی پلیسی دارد و در ژانر حادثه‌ای – اجتماعی تهیه شده، به همین خاطر ۷۰ درصد کار، خارجی و تنها ۳۰ درصد آن در لوکیشن‌های داخلی فیلمبرداری می‌شود. در این فیلم صحنه‌های اکشن از جمله تعقیب و گریز با اتومبیل و موتورسیکلت را خواهید دید و داستان یک عشق نیز به صورت موازی با حوادث فیلمنامه پیش می‌رود.شهرام شاه حسینی کارگردان این فیلم، زن‌ها فرشته‌اند، کلاغ  پر و …  را در کارنامه هنری خود می‌بیند.
امتیاز دهید





وبگردی
Copyright 2007 - 2017