تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۷ آبان , ۱۳۹۸


عکس های پروژه 1میلیاردی رئال مادرید در امارات

عکس های پروژه 1میلیاردی رئال مادرید در امارات

رئال مادرید در امارات

عکس های پروژه 1میلیاردی رئال مادرید در امارات

باشگاه ثروتمند رئال مادرید اسپانیا اعلام کرد که برنامه هایی برای ساخت یک استراحتگاه لوکس و اختصاصی ۱ میلیارد دلاری در کشور امارات متحده عربی دارد. این باشگاه برای اطمینان از این موضوع که محل قرار گیری این کمپ و استراحتگاه در مکانی منحصربه فرد و ویژه است، در نظر دارد تا مجمع الجزایری مصنوعی را بسازد تا برروی آن استراحتگاه ویژه خود را بنا کند.

این کمپ اختصاصی در مجموع شبیه به یک پارک بسیار زیبا می باشد که درون آن زمین فوتبال، ۲ هتل بسیار لوکس، ویلاهایی زیبا و یک استادیوم ۱۰.۰۰۰ نفری که تماشاگران آن رو به دریا می نشینند قرار خواهد داشت، ضمن اینکه یک تفریگاه بسیار زیبای ساحلی و یک موزه با فن آوری بسیار بالا که تاریخ این باشگاه را نشان می دهد از بخش های دیگر این کمپ مدرن می باشد.

 باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که این پروژه، مساحتی در حدود ۴۳۰.۰۰۰ متر مربع دارد که توسط شرکت J+H BOIFFILS طراحی شده است. نکته جالب این پروژه مشارکت مستقیم دولت امارات متحده عربی در ساخت آن است. طراحان و مهندسان این طرح بسیار امیدوار هستند که با توجه به سطح بالای سرمایه گذاری در این طرح، این پروژه در سال ۲۰۱۵ افتتاح شود.

ما قبلا طرح های مشابهی در مورد ساخت جزایر مصنوعی توسط ثروتمندان و یا دولتهای مختلف را دیده بودیم، که از آن جمله می توان به ساخت بزرگترین برج جهان توسط جمهوری آذربایجان که قرار است در مجمع الجزایری مصنوعی ساخته شود و یا ساخت مجمع الجزایری بسیار زیبا توسط کشور قطر اشاره کرد.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید امیدوار است که بعد از افتتاح این پروژه عظیم، این باشگاه بتواند حدود ۱ میلیون نفر از علاقمندان به این باشگاه را برای مشاهده این کمپ استثنایی در همان سال اول جذب نماید. او در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که امیدوار است این مکان به محلی برای ارتباط هوارداران و اعضای این تیم در اسپانیا و حدود ۳۰۰ میلیون هوادار این باشگاه در آسیا تبدیل شود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019