تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹


عکس های نامزد جدید کریس رونالدو مدل ایتالیایی معروف

عکس های نامزد جدید کریس رونالدو مدل ایتالیایی معروف

نامزد جدید کریس رونالدو

 

“کریستیانو رونالدو”(Cristiano Ronaldo) تا به حال چند بار با “السیا تادشی”(Alessia Tedeschi)، بازیگر و مدل ایتالیایی قرار ملاقات داشته است، “تادشی” برای مسابقه میان رئال مادرید و یوونتوس در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان به اسپانیا، سفر کرد.”رونالدو” چندی پیش از “شایک”(Shayk)، سوپر مدل روسی جدا شد.

نامزد کریس رونالدو مدل ایتالیایی

السیا تادشی عشق جدید کریس رونالدو

به نظر می رسد، ظاهر جذاب این مدل ایتالیایی نقش مهمی در جذب “رونالدو” داشته است. بنابر گزارش منابع مختلف، رابطه این دو که اخیراً یکدیگر را در کمپین مدلینگ آرمانی ملاقات کرده اند، به زودی عاشقانه تر خواهد شد و شاید نامزد کریس رونالدو هم بشود

در حالی که هیچ یک از این دو درباره شایعه ها و زمزمه هایی که درباره شان گفته می شود، اظهارنظری نکرده اند، اما به نظر می رسد پس از بازی یونتوس و رئال در اسپانیا، آنها زمان بسیاری را با هم گذرانده باشند. پس از آن، “السیا” عازم جشنواره فیلم کن شد تا در مهمانی های شبانه و پرزرق و برق این رویدار مهم دنیای هنر شرکت کند.

ورزش کردن السیا تادشی

عکس های شخصی السیا تادشی

علاوه بر این او برای مسابقات جایزه بزرگ در موناکو حضور داشته است، جایی که “رونالدو” نیز حضور خود را روز یکشنبه بعدازظهر با انتشار عکسی در کنار “کارا دلوین” مدل بریتانیایی، اعلام کرد.

“رونالدو” و “شایک”، در ماه ژانویه سال جاری از هم جدا شدند

وبگردی
Copyright 2007 - 2019