تماس با مدیر
دوشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۸


عکس های شخصی شقایق دهقان در کنار همسر و فرزندانش

عکس های شخصی شقایق دهقان در کنار همسر و فرزندانش

عکس های شخصی از بازیگر زن تلویزیون شقایق دهقان در کنار همسر و فرزندانش
عکس های شخصی از بازیگر زن تلویزیون شقایق دهقان در کنار همسر و فرزندانش

 

شقایق دهقان چهارم اسفند ۱۳۵۷ در لان گسین آلمان متولد شد و سه ماه بعد هم‌زمان با اتمام تحصیلات پدرش به همراه خانواده به ایران بازگشت. مدت ۶ سال به دلیل کار پدرش در یکی از شهرهای شمال ایران ساکن شدند و سپس به تهران آمدند.
وی کارهای هنری را در سن ۱۷ سالگی آغاز کرد؛ زمانی که برای گذراندن اوقات فراغت در یکی از کلاس‌های عروسک گردانی فرهنگسرای امیر کبیر ثبت نام کرده بود (تابستان ۱۳۷۴). دو سال بعد، هم‌زمان با امتحانات نهایی سال چهارم دبیرستان از طرف معلمی که در آن کلاس با او آشنا شده بود به یک گروه تئاتر عروسکی که برای جشنواره عروسکی آماده می‌شدند معرفی شد و آغاز به کار کرد. سپس از طریق یکی از همکارهایش به گلچهره سجادیه معرفی شد و با همکاری با گروه او اجرای یک نمایش جدی را تجربه کرد. در همین زمان کار نوشتن برای برنامه کودک را هم انجام می‌داد.
پس از آن به پیشنهاد یکی از کارگردان‌های گروه کودک تلویزیون در سریال او بازی کرد و بدین ترتیب کارش را در تلویزیون با فعالیت در گروه کودک آغاز کرد و به قول خودش “عضو جدایی ناپذیر خانواده تلویزیونی هاً شد. در این بین در دو کار سینمایی هم بازی کرد: زیر نور ماه و نقش کوتاهی در فیلم سیندرلا.
در پاییز سال ۱۳۸۱ پیشنهاد بازی در مجموعه طنز پاورچین را پذیرفت و در پی آشنایی با مهراب قاسم خانی نویسنده و طراح صحنه این مجموعه زندگی مشترک خود را با او با آغاز کرد. حاصل این ازدواج یک پسر به نام نویان است.

 

متاسفانه مطلع شدیم پدر شقایق دهقان که در بستر بیماری بود درگذشت. این حادثه تلخ را به ایشان تسلیت می گوئیم
شقایق دهقان در کنار مادر و خواهر و پدرش

عکس شقایق دهقان در کنار فرزندانش

عکس شقایق دهقان در کنار همسرش

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019