تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۰


عکس های رنو مگان مدل ۲۰۱۶

عکس های رنو مگان مدل ۲۰۱۶

مگان مدل ۲۰۱۶

 

مگان جزو خانواده ماشین جمع و جور است که حدود بیش از ۱۵ سال است در که در صنعت خودرو حاضر شده است و با وجود این واقعیت که آن به سرعت یکی از بهترین ها ی خودرو در کلاس خود شد.

 

بنابراین در حال حاضر قدیمی ترین خودرو مگان موجود در بازار یا بهتر بگوییم مدل فعلی همان شکل مدلی است که از اواخر ۲۰۰۸  در بازار بوده است. که قرار  است تغییرات زیادی  در آینده ای نزدیک بادر خودروی مگان ۲۰۱۶ ببینیم.در طراحی رنو نشان داد که  اساسا هیچ وجه مشترکی با مدل قدیمی تر ندارد که خبر خوبی است زیرا نشان می دهد که رنو به نوآوری روی آورده .طراحی  محصولات رنو علی الخصوص مگان قابل مشاهده می باشد.المان های استفاده شده در نمای جلو خودرو با توجه به رنو کاجار و EOLAB کانسپت طراحی شده است. ویژگی های بارز این خودرو شامل مجموعه بازطراحی شده چراغ های عقب کشیده شده به سمت عقب در کنار جلوپنجره V شکل و طراحی سپر نوین با هواکش های بازطراحی شده است. تصاویر این خودرو نشان می دهند که قسمت پشت آن از چراغ های عقب جدید، سپری اسپرت تر و لوله اگزوز بیضی تک بهره می برد.

تاریخ انتشار و قیمت مگان ۲۰۱۶

تاریخ انتشار این خودرو در بازار  در سه ماهه اول سال ۲۰۱۶ زمانی که خودرو های بسیاری با مدل های جدید و فیس لیفت های نو به بازار معرفی میشوند.قیمت آن حدود   ۱۵.۰۰۰ دلار که قیمت آن در  رقابت با  مدل قبلی تقریبا ۲۰ درصد گران تر است

مشخصات موتوری مگان ۲۰۱۶

مگان جدید از موتور ۱.۲ لیتری TCe توربوشارژ و ۱.۵ و ۱.۶ لیتری dCi دیزلی تامین خواهد شد. همچنین در نسخه ای رنواسپرت از این خودرو نیز با موتور ۲.۰ لیتری بنزینی معرفی خواهد شد.در قسمت موتورهای بنزینی ۱.۲ و ۱.۶ لیتری شارژی رنو با اصلاحاتی اندک در نسل چهارم مگان به کار خواهند رفت. موتور دیزلی این خودرو ۱.۵ لیتری با قدرت ۱۳۰ اسب بخار کنونی خواهد بود.این موتورها به گیربکس اتوماتیک یا دستی شش سرعته متصل خواهند شد. رنو مگان مدل ۲۰۱۶  قادر به رسیدن سرعت خود از  ۰-۱۰۰ کیلومتر کمتر از ۶ ثانیه است همچنین رنو مدعی شده در موتور فول اسپرت خود می توان به راحتی تا ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت سرعت گرفت

طراحی بیرونی مگان  ۲۰۱۶

در طراحی بیرونی مگان  ۲۰۱۶ از جلوپنجره ای کاملا جدید و الهام گرفته از رنو کاجار بهره می برد. چراغ های جلوی تقریبا مربع این خودرو دارای لامپ های LED دید در روز L شکل هستند در حالی که چراغ های عقب آن می توانند از LEDهایی عالی بهره ببرند.رنو سبک طراحی منحنی جدید خود را که با کلیو و شاسی بلند کاجار معرفی شده بود برای این خودرو نیز به کار خواهد بردجلوپنجره باله ای شکل جدید آشنای این خودروساز به همراه ستون A کشیده، خط سقف باریک و طراحی نیم رخ ساده تر باز هم در مگان به کار می رود.لارنس ون دن آکر، مدیر طراحی این خودروساز اوایل سال جاری از طراحی شیک، احساسی،  جذاب و اسپرت مگان جدید خبر داده.ساختار به کار رفته در شاسی بلندهای نیسان قشقایی و X تریل جدید، هاچ بک پولسار بازار اروپا و کاجار برای این خودر  نیز استفاده می شود.

تغیرات  داخلی  مگان  ۲۰۱۶

متاسفانه هیچ جزئیاتی درباره داخل آن  فاش نشده است که کمی ناراحت کننده است اما با توجه به تمامی دیگر مدل های جدید از رنو می توان انتظار داشت تا  بتوان استفاده  راحت تر از داشبوردرا داشت همچنین تعدادی از دکمه های روی داشبورد آن حذف می شوند. گمان می رود کیفیت کلی مواد به کار رفته در داخل این خودرو نیز بهبود یابند.


رنو مگان مدل ۲۰۱۶

منبع : چرخان

وبگردی
Copyright 2007 - 2019