تماس با مدیر
دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۷


عکس های الهه فرشچی بازیگر سریال همه چیز انجاست

عکس های الهه فرشچی بازیگر سریال همه چیز انجاست

الهه فرشچی

الهه فرشچی متولد سال ۱۳۶۸ بازیگر زن ایرانی متولد شهر کاشان است . او تاکنون چند تله فیلم بازی کرده است . از جمله : تله فیلم پاپوش در سال ۹۰ به کارگردانی منوچهر هادی – تله فیلم گدایان ساخته سیامک خواجه وند در سال ۹۱ – و بازی در سریال همه چیز آنجاست در نقش بیتا سال ۹۳ ساخته شهرام شاه حسینی.

فیلم ها و سریال ها
تله فیلم پاپوش ( منوچهر هادی – ۱۳۹۰)
تله فیلم  «گدایان» ( سیامک خواجه وند – ۱۳۹۱)
سریال همه چیز آنجاست (شهرام شاه حسینی – ۱۳۹۳)

 

الهه فرشچی قبل ازعمل دماغ

بیوگرافی الهه فرشچی

الهه فرشچی بعد از عمل دماغ

عکس های الهه فرشچی

الهه فرشچی بازیگر سینما

الهه فرشچی در سریال جدید

الهه فرشچی کنار مهران غفوریان

عکس های الهه فرشچی در سریال گدایان

او درباره شخصیت بیتا افزود: همانطور که دیدید، بیتا کوچکترین عضو خانواده و دردانه پدرش است. دختری برونگرا که فکر می کند با جراحی‌های زیبایی می‌تواند به زیبایی خود بیفزاید. او همیشه دوست دارد تا کانون توجه باشد و با جراحی دوست دارد تا بیشتر دیده شود. خانواده او افکار سنتی دارند، برخلاف خودش که پیرو افکار مدرنیته است که بدون فکر و عجولانه جذب مدگرایی و جذابیت‌های واهی شده است.
بازیگر تله فیلم «پاپوش» درباره ارتباط با نقشش در این سریال نیز افزود: درباره جراحی‌های زیبایی اطلاعات زیادی نداشتم و هیچ وقت هم پیگیرش نبودم، اما به خاطر اینکه نقش بیتا را بازی کنم، در این باره تحقیق‌های فراوانی کردم.علاوه بر جستجو در اینترنت با یکی از دوستانم که روان شناس هست صحبت کردم، آنهم به این دلیل که متخصصان و جراحان زیبایی هیچ کدام دوست ندارند که مسائلی از این قبیل مطرح شود و معقتدند هیچ گاه چنین اتفاقاتی برای جراحی‌های زیبایی صورت نمی‌گیرد.
فرشچی ادامه داد: قصه این سریال که روایتی ساده و روان دارد، دارای کاراکترهای مختلفی است که هر کدام‌شان قصه متفاوتی به نسبت سایرین دارند و نکته اصلی اینجاست که هر کدام از این قصه ها دربرگیرنده نکات آموزنده ای برای مردم اجتماع است. همچنین همه شخصیت ها نیز به نوعی ما به ازای بیرونی دارند که به همین خاطر هم مردم توانسته‌اند با این سریال به راحتی ارتباط برقرار کنند.
وی اظهار داشت: طی صحبت‌هایی که با دوستان روانشناسم داشتم به این نتیجه رسیدم که دلیل رفتارهای بیتا و دخترانی از این قبیل را باید فقط در نشناختن آنها از خودشان جست و جو کرد. معتقدم افراد به راحتی می‌توانند خود را بشناسند و نیازی هم به این کارها نیست.
فرشچی دلیل این جراحی های مداوم را در بین مردم دهان بینی دانست و گفت: منشا این موضوع بیشتر دهان بینی اجتماعی است که آنهم در ادامه همان بازخوردهای اجتماعی و اظهار نظرهای اطرافیان است که آنها را به این سمت و سو می‌برد.افرادی مثل بیتا که خود را بدون دلیل به تیغ جراحی می‌سپارند، در واقع روان خود را عمل می‌کنند و بهتر است اینها از همان ابتدا به روانشناس مراجعه کنند


وبگردی
Copyright 2007 - 2017