تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹


عکس ساخت قرص‌های لاغری امریکایی در زیرزمین خانه 4 تبهکار

عکس ساخت قرص‌های لاغری امریکایی در زیرزمین خانه 4 تبهکار

این مردان تبهکار قرص‌های فاسد را خمیر می‌کردند و با قالب گیری تازه آن را به فروش می‌رساندند.
قرص‌های لاغری با مارک سرشناس امریکایی در زیرزمین خانه 4 شیاد ساخته می‌شدند.
اوایل اردیبهشت ماه سال جاری کارشناسان وزارت بهداشت در آگهی تبلیغاتی در روزنامه‌ها با محصولات شرکتی به نام تین «Thin» که عرضه کننده قرص‌های چربی‌سوز، لاغری و ژل لاغری بود روبه‌رو شدند و این در حالی بود که محصولات این شرکت هیچ مجوزی از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت نداشت نماینده حقوقی وزارت بهداشت روز 18 مردادماه شکایتی مبنی بر غیرمجاز بودن این شرکت در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای جرائم پزشکی و دارویی مطرح کرد و بازپرس دستور داد تا تیمی از اداره 13 پلیس آگاهی تهران برای ردیابی این شرکت دارویی دروغین وارد عمل شوند.
کارآگاهان در تحقیقات نخست پی بردند که هیچ شرکت دارویی به نام تین «Thin» در سازمان ثبت شرکت‌ها نبوده و مشخصات واهی دارد. کارآگاهان در تجسس‌های پلیسی و فنی توانستند روز 21 آبانماه سال جاری محل فعالیت اعضای شرکت «Thin» را در طبقه سوم ساختمان تجاری در پیچ شمیران شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه 4 مرد را در شرکت دارویی‌شان دستگیر کنند.


مأموران در بررسی از شرکت موفق به کشف هزاران قرص شدند که شواهد نشان از آن داشت که مجرمان قرص‌ها را در قالب‌های کپسول و با نصب مارک امریکایی FAT BURNERS آماده و در بازار به فروش می‌رساندند.کارآگاهان نمونه‌ای از قرص‌ها را برای آزمایشات تخصصی در اختیار وزارت بهداشت قرار دادند و مشخص شد قرص‌ها همگی فاسد بوده و مصرف آنها باعث بیماری‌های مختلفی از قبیل ازکارافتادگی کبد و کلیه‌ها می‌شود.
4 مرد تبهکار ابتدا اصرار بر بی‌گناهی داشتند و هرگونه فروش قرص‌های تقلبی را نپذیرفتند اما زمانی که کارآگاهان خواستند برای اثبات ادعاهایشان یکی از قرص‌های تولیدی خودشان را بخورند هیچ یک از اعضای گروه حاضر به انجام این کار نشدند و در حالی که نظریه بهداشت را نیز پیش روی خود می‌دیدند به ناچار و برای فرار از خوردن قرص‌های خودشان لب به اعتراف باز کردند.
یکی از مردان شیاد در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: قرص‌ها را در بسته‌های 20 عددی بسته‌بندی می‌کردیم و هر کدام را به قیمت 130 هزار تومان می‌فروختیم و هر ماه حدود 150 متقاضی برای خرید قرص‌ها با ما تماس می‌گرفتند و به راحتی با بسته‌بندی‌های جعلی اقدام به فروش می‌کردیم.
وی گفت: قرص‌های تاریخ مصرف گذشته را به بهانه معدوم کردن زیر قیمت تهیه، همه را پودر کرده و در قالب‌گیری جدید برای تهیه قرص و فروش آن در بازار اقدام می‌کردیم.
بنا به این گزارش، کارآگاهان با توجه به حساسیت موضوع و در حالی که متهمان برای فروش قرص‌های تقلبی خود اقدام به تبلیغات گسترده در روزنامه‌ها و مجلات و دنیای مجازی کرده‌اند از مردم خواستند که از خوردن هرگونه قرص با نام کمپانی Thin Company و با برچسب امریکایی FATBURNERS خودداری کنند و از کسانی که از محصولات این شرکت تحت عنوان لاغری و چربی سوز استفاده کرده‌اند و برای پیگیری شکایت‌هایشان خواست تا به اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019