تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰


عکس دو نفره مونا برزویی و خواهرش سارا

عکس دو نفره مونا برزویی و خواهرش سارا

مونا برزویی و خواهرش

بیوگرافی مونا برزویی

مونا برزویی متولد ۱۹ اردیبهشت ۱۳۶۳ در تهران، شاعر و ترانه سرای ایرانی است. خانم مونا برزویی از سن ۱۴ سالگی ترانه سرایی را آغاز کرد. خوانندگان مشهوری از ترانه های مونا برزویی استفاده کرده اند که از آن جمله می توان به شادمهر عقیلی ، احسان خواجه امیری ، سعید مدرس، علی لهراسبی و … اشاره نمود.

 

زندگی نامه مونا برزویی,بیوگرافی مونا برزویی,مونا برزویی

مونا برزویی، شاعر و ترانه سرای ایرانی است

 

 

مونا برزویی و خواهرش سارا برزویی

مونا برزویی و خواهرش سارا برزویی

 

بخشی از مصاحبه نیلوفر لاری پور با مونا برزویی
عده ای عقیده دارند که مافیای ترانه(!) جلوی رشد و مطرح شدن ترانه سرایان جوان را می گیرد، تو از ترانه سرایان جوانی هستی که با اولین ترانه هایت بین مردم شناخته شدی ، آیا به وجود چنین مافیایی اعتقاد داری ؟

 

مونا برزویی : به هیچ وجه به چیزی به عنوان مافیای ترانه اعتقاد ندارم. کار خوب و قابل دفاع ، راهش را پیدا میکند و حتی متعصب ترین آهنگسازان نیز که با تیم خاصی کار می کنند، در برابر ترانه خوب تسلیم می شوند. نمی گویم که جایگاه خاصی دارم ، ولی تلاش کردم و خدا هم کمکم کرد. به نظر من نسل اول ترانه سرایان پس از انقلاب نه تنها سد راه جوانان نبودند ، بلکه کسی مثل خود من در آغاز کار توسط کسانی مثل خود شما و فرید احمدی به آهنگسازان در ایران معرفی شدم و شروع به کار کردم.

 

مونا برزویی,زندگینامه مونا برزویی,بیوگرافی مونا برزویی

بیوگرافی و عکس های مونا برزویی

 

ولی من بسیاری از جوانان را می شناسم که با وجود ترانه های قدرتمند و قابل دفاع ، هنوز نتوانسته اند وارد بازار موسیقی حرفه ای شوند.

مونا برزویی: باید منتظر آن اتفاق باشند. خدا در زمان معینی، دری را به روی آدم باز می کند، شاید هنوز زمانش نرسیده است.

 

یا شاید در باز شده و آنها متوجه نشده اند.
مونا برزویی: استعداد باید همراه با پشتکار و تلاش باشد. متاسفانه در زمینه ی ترانه، همیشه تلاش متوسط ها از با استعداد ها بیشتر است، بعضی از دوستان جوان هیچ زحمتی برای معرفی و طرح آثارشان نمی کشند، برعکس عده ای که حرفی برای گفتن ندارند، آنقدر تلاش می کنند تا ترانه هایشان شنیده شود.
اولین ترانه ای که با شعر تو ساخته شد کدام ترانه بود؟
مونا برزویی: اشک من پیرهنتو تر کرده

وبگردی
Copyright 2007 - 2019