تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۳ آبان , ۱۳۹۷


عکس بدون آرایش بریتنی اسپیرز و نامزد ایرانی اش

عکس بدون آرایش بریتنی اسپیرز و نامزد ایرانی اش

بریتنی اسپیرز و نامزد سام اصغری

بریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی با سام اصغری مدل ایرانی ارتباط دارد, وی اخیرا عکس های خود را بدون هیچ میکاپی به اشتراک گذاشته هست.بریتنی اسپیرز اوقات خود را با گذراندن در منزل اش در جنوب کالیفرنیا نزدیکبه لس آنجلس و محل اجرایش در لاس وگاس تقسیم کرده هست.تصاویر بدون آرایش بریتنی اسپیرز و دوست پسر ایرانی اش

وی روز دوشنبه با به اشتراک گذاشتن سه سلفی بدون آرایش از خود برای هوادارانش در شبکه اجتماعی , روز استراحت خود را جشن گرفت. این ستاره مشهور ۳۵ ساله درحالی که مو های بلوندش را روی شانه ریخته بود با صورتش اداهای گوناگون در می آورد.

او یک تی شرت سفید رنگ به تن داشت و ریشه تیره رنگ مو های طبیعی اشاز بین مو های شسته نشده اش دیده می شد.

به نظر می‌رسید بریتنی اسپیرز در سنگفرش بیرون منزل اش نشسته و در اطراف او درخت و بوته ها به چشم میخورد. این خواننده در توضیح این تصویر ها برای فالوئرهای خود در اینستاگرام نوشت;«در روزهایی که برای اجرا حاضر نمیشوم, این چهره معمولی من هست….پس از دیدار همه ی شما خوش وقتم.»

«من نام این چهره را «تیپ صرف قهوه صبح در منزل» گذاشتم, گرچه اگر ریمل اضافه زیر چشم راست مرا در نظر نگیرید!» بریتنی اسپیرز یکی از سلبریتی های فعال در شبکه های مجازی هست, درست یک روز پیش از آن نیز ویدئویی از خود و نامزد جوانش سام اصغری ۲۳ ساله منتشر کرده بود.

 

 

در ویدیو منتشر شده, بریتنی اسپیرز از خود و سام در حالی‌که رو به روی آینه ایستاده اند فیلم گرفته , بریتنی سرش را به جلو و عقب حرکت می‌دهد و سام در حالی‌که تبسم می‌زند دست هایش را بالا نگه داشته هست. سام که در حرفه مدلینگ فعالیت می‌کند از نوامبر سال ۲۰۱۶ شایعه ارتباطش با بریتنی برسر زبان ها افتاد.

بریتنی در توضیح این ویدیو نوشت; «مسخره بازی گذشته از اجرا, همراه با عشقم.»سام نیز همین ویدئو را در صفحه شخصی خود منتشر کرد و نوشت; «با عشقم گذشته از آنکه مجدد یک اجرای فوق العاده دیگر داشته باشد.»

بریتنی و نامزد جوانش سام «حسام» اصغری

در اوایل سال جاری بریتنی اسپیرز در مورد نحوه آشنایی اش با سام اصغری گفتگو کرد که نخستین بار درصحنه یک موزیک ویدئو همدیگر را دیدار کردند.او گفت; «ما به مدت حدود ۲۰ دقیقه با یکدیگر در یک جا چشم براه باقیمانده بودیم, می‌شود گفت گیر افتادیم و مجبور به گفتگو باهم شدیم. من عدد اش را نگه داشتم

و عجیب بود که بعد از پنج ماه هنوز هم آن را در کیفم داشتم. من آن موقعِ با خودم فکر کردم که او واقعا مفید بود و شخصیتِ بامزه ای داشت.بنابراین با او تماس گرفتم.»بریتنی دو فرزند به نام های سین ۱۱ ساله و جیدنِ ۱۰ ساله از همسر سابقش کوین فدرلاین دارد ولیدر سال ۲۰۰۷ طلاق گرفتند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017