تماس با مدیر
جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷


عکس بازیگر نقش اشرف پهلوی در سریال «معمای شاه»

عکس بازیگر نقش اشرف پهلوی در سریال «معمای شاه»

اشرف پهلوی

پس از معرفی شخصیت‌های دربار و جامعه در قسمت اول و دوم «معمای شاه»، قسمت سوم این سریال تلویزیونی به رویدادهای دیگر این دو گروه می‌پردازد.

مژگان ربانی نقش اشرف

سریال تاریخی معمای شاه

این اتفاق‌ها با وقوع جنگ جهانی دوم همراه است. در چنین شرایطی مشاوره‌های غلط درباره پیشرفت آلمانی‌ها به رضا شاه، مشکلاتی را در تصمیم گیری او به وجود می‌آورد. فارغ از جنگ، محمدرضا نیز تفریح‌های مورد علاقه‌اش را دنبال می‌کند که این مسئله باعث اعتراض فوزیه می‌گردد. حتی تولد «شهناز» اولین فرزند مشترک این زوج سلطنتی هم نمی‌تواند رابطه میان آن‌ها را بهبود ببخشد.

در این قسمت از «معمای شاه» مخاطبان شاهد آغاز بازی «مژگان ربانی» در نقش اشرف پهلوی، «فخرالدین صدیق شریف» در نقش بولارد سفیر انگلستان و «زویا امامی» در نقش نّیر مادر گلنار خواهند بود.

عکس اشرف پهلوی

اشرف پهلوی در سریال معمای شاه

این سریال ۸۰ قسمتی به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه‌کنندگی علی لدنی در سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته‌شده است. ۸۰ بازیگر اصلی، ۵۲۰ بازیگر فرعی و بیش از ۵۶۰ نفر از عوامل پشت دوربین از اردیبهشت سال ۱۳۹۱ تاکنون در ساخت این اثر همکاری داشته‌اند.

این سریال به‌مرور وقایع تاریخی، اجتماعی و سیاسی ایران در فاصله سال‌های ۱۳۱۷ تا ۱۳۵۷ همزمان با دوران پهلوی دوم می‌پردازد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017