تماس با مدیر
جمعه, ۲ اسفند , ۱۳۹۸


عکس المیرا عبدی، دختر اکبر عبدی اسطوره سینمای ایران

عکس المیرا عبدی، دختر اکبر عبدی اسطوره سینمای ایران

المیرا عبدی، دختر اسطوره سینمای ایران یکی از بازیگران فیلم سینمایی «جابجا» است. فیلم سینمایی جابجا یکی از فیلم‌های ویژه اکران عید فطر امسال است که در واقع پس از پایان شب‌های قدر و در ماه مبارک رمضان اکران شده است. در این فیلم اکبر عبدی نیز حضور دارد.

 المیرا عبدی فرزند اکبرعبدی درباره‌ی بازیش در فیلم «جابه جا» در می‌گوید: من فعالیت خود را از سال 81 با بازی در تئاتری آغاز کردم، در سال 85 نیز در تئاتری با عنوان «اکبرآقا اکتور تئاتر» که پدرم هم در آن حضور داشت بازی کردم. اولین فعالیت حرفه‌ای سینمایی خود را نیز، دو سال پیش در فیلم «یکی برای همه» تجربه کردم و همچنین سال گذشته با بازی در فیلم «جابه جا» در این زمینه فعالیتم را تکرار کردم. پیش از این نیز تئاترهای دانشجویی هم کار کرده‌ام که هیچ کدام اجرای عمومی نداشتند.

او افزود: من فکر می کنم که بازیگرنیستم، رشته تحصیلی‌ام نیز مرتبط با این کار نیست؛ اگرچه پدرم در این زمینه به من کمک بسیار کرده است اما این دو فیلم را هم فقط به خاطر پدرم کار کرده‌ام.

 

گفتنی است که فیلم جابه‌جا یکی از فیلم‌های اکران عید فطر است که از پنجشنبه صبح 10 مردادماه روی پرده سینماها رفت و در همان یک روز در 18 سینمای تهرانی به فروشی 11 میلیونی دست یافت. همچنین اکران این فیلم در 30 سینمای شهرستانی نیز همزمان با تهران آغاز شده است.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019