تماس با مدیر
جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷


عکسی از رخشان‌ بنی‌اعتماد کنار ستار خواننده لس انجلسی

عکسی از رخشان‌ بنی‌اعتماد کنار ستار خواننده لس انجلسی

رخشان‌ بنی‌اعتماد کنار ستار

چندی است که در فضای مجازی این تصویر رخشان‌ بنی‌اعتماد کنار ستار خواننده لس انجلسی منتشر شده است . تصویری که این دو نفر در برابر دوربین‌ گرفته‌اند.

عکس های رخشان‌ بنی‌اعتماد

رخشان‌ بنی‌اعتماد در لس آنجلس

رخشان بنی‌اعتماد (با نام دیگر: رخشنده بنی اعتماد) (زاده ۱۳۳۳)، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده ایرانی است. فیلم‌های او در جشنواره‌های بین‌المللی مورد تحسین واقع شده‌اند و توانسته‌اند در داخل ایران هم توجه تماشاگران و منتقدین را به خود جلب کنند. او همسر جهانگیر کوثری و مادر باران کوثری است. بنی اعتماد در هفتاد و یکمین جشنواره فیلم ونیز در سال ۲۰۱۴، جایزه بهترین فیلنامه را برای فیلم قصه‌ها به دست آورد

ستار (با نام اصلی عبدالحسن ستارپور) در ۲۸ آبان ماه ۱۳۲۸ در تهران متولد شد. پدر ستار اهل آذربایجان روسیه است. او دوران نوجوانی خود را در شهباز تهران گذراند. ستار تحصیلات خود را در دبستان و دبیرستان اقبال به اتمام رساند و کارشناسی را در رشته اقتصاد بین‌المللی از مدرسه عالی بازرگانی (در حال حاضر معروف به دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی) گرفت. او به زمینه‌های مختلف هنری و ورزشی به خصوص فوتبال علاقه‌مند بود و در تیم‌های فوتبال بازی می‌کرد. حتی بعدها در جوانی و میانسالی نیز علاقه‌مند و پیگیر فوتبال بود و کاپیتان تیم فوتبال هنرمندان نیز گردید.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017