تماس با مدیر
سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷


عمل زیبایی بازیگر زن قدیمی برای گلگی از بیکاری + عکس

عمل زیبایی بازیگر زن قدیمی برای گلگی از بیکاری + عکس

عمل زیبایی بازیگر زن قدیمی

هما خاکپاش بازيگر سينما و تلويزيون از اوضاع کاری اش گله مند است . این بازیگر زن سینما و تلویزیون گفت: مدتي است که بيکار شده ام و در پروژه هاي سينمايي و تلويزيوني حضور ندارم البته اين را هم بايد بگويم که الان ديگر کارهاي سينمايي و تلوزيوني باند بازي شده و هرکسي که به ساخت فيلمي مي پردازد گروه خود را بر سر کار مي آورد.

بازیگر زن ایرانی از شدت بیکاری بینی اش را عمل کرد

هما خاکپاش بازيگر سينما و تلويزيون

هما خاکپاش که از بازیگران کهنه کار سینماست افزود :  من به عنوان يکي از قديمي هاي سينما و تلويزيون جداي از اينکه هيچ بيمه و حقوق بازنشستگي ندارم بايد در خانه بيکار بنشينم آن وقت تهيه کنندگان سينما و تلوزيون با اخذ پول از افراد عشق سينما آن ها را به کارهايشان راه بدهند.

وي با گله مندی از اوضاع نابسامان بیمه هنرمندان و بیکاری آنان در سن میانسالی و پیری گفت : حداقل وزارت ارشاد بايد براي ما حقوق بازنشستگي و بيمه در نظر بگيرد اما تاکنون اين اتفاق نيفتاده و قديمي هاي سينما همچنان اندر خم يک کوچه هستند.

وي تصريح کرد: سال گذشته با صدا و سيماي قزوين قرارداد بازي در يک سريال را بستم که هنوز موفق به دريافت دستمزد خود نشده ام اين در حالي است که من به اين پول احتياج دارم زيرا خانه من استيجاري است و بايدکرايه صاحب خانه را بدهم حالا شما حساب کنيد که من دو فرزند دانشجو هم دارم که بايد خرج آن ها را بدهم.

هما خاکپاش که ازین شرایط دل پری دارد گفت برای تغییر در شرایط چهره اش و از شدت بیکاری و بی پیشنهادی عمل زیبایی بازیگر زن قدیمی انجام داده است. وی افزود : آنقدر در خانه بيکار و بي حوصله شده ام که از شدت بيکاري روز گذشته رفتم و بيني خود را عمل زيبايي کردم.وي خاطر نشان کرد: وزارت ارشاد بايد فکري به حال بيکاري ،حقوق بازنشستگي و بيمه بازيگران قديمي کند چون با اين وضع به واقع نمي توان زندگي کرد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017