تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹


عمل رضا داوود نژاد در آخر فروردین

عمل رضا داوود نژاد در آخر فروردین

به گزارش خبر آنلاین، رضا داو‌نژاد بازیگرسینما، مهمان ویژه برنامه سال تحویل شبکه تهران با اجرای احسان کرمی و گیتی خامنه بودند.

در این برنامه رضا داود‌نژاد در پاسخ به این سوال که آیا برای نوروز برنامه سفری دارد یا خیر؟ گفت: «من به دلیل بیماری که هنوز آثارش به جا مانده است نمی توانم سفر بروم و پایان فروردین باید عمل جراحی انجام دهم و بعد از آن امیدوارم بهبود پیدا کنم.»

او درباره علت بیماریش گفت: «بسیاری از حوادث دست به دست هم داد تا این اتفاق بیفتاد مثل تشخیص غلط.»


داود‌نژاد درباره آثاری که پدرس علیرضا داودنژاد با همکاری سایر افراد خانواده می‌سازد، گفت: «ساخت این فیلم‌ها از یک جهت آسان است و از طرفی سخت، مثل این که وقتی سر صحنه همه ما حضور داریم، از این حرف‌ها هم زده می‌شود که چرا علیرضا از دخترش زیادی فیلم گرفت؟ سختی کار هم این است که از این گروه همدل و خیلی صمیمی قصد ساخت یک کار حرفه‌ای داشته باشید.»

او ادامه داد: «در خانواده داود‌نژاد من، خواهرم، پدرم و عمو به طور حرفه‌ای در سینما کار می‌کنیم اما سیمرغ را مادر بزرگ‌هایم گرفتند.»

این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: «از میان شخصیت‌های عروسکی من همیشه شخصیت پسر خاله را دوست داشتم، این عروسک یکی از شخصیت‌ها محبوب پدرم علیرضا داود‌نژاد هم هست.»

وبگردی
Copyright 2007 - 2019