تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۷


حضور علی کریمی در برنامه عادل فردوسی پور این هفته

حضور علی کریمی در برنامه عادل فردوسی پور این هفته

علی کریمی در برنامه ۹۰

گزارشگر برنامه نود در میکسدزون ورزشگاه آزادی از علی کریمی دعوت کرد تا در برنامه این هفته حضور پیدا کند.

علی کریمی در برنامه 90

علی کریمی عزمش را جزم کرده تا فساد موجود در بدنه فدراسیون اصفهانیزه تاج را برملا کند و گفته این‌بار تا تهش می رود، حتی به قیمت کناره گیری از سپیدرود.

بعد از اینکه شماره هشت انتقادات تندی علیه عادل فردوسی پور مطرح کرد که چرا به او تریبون نمی دهد، حامد راستگو گزارشگر این برنامه رسما از کریمی دعوت کرد تا به نود بیاید و حرف هایش را بزند. مناظره بین کریمی و تاج بهترین اتفاق ممکن است تا فردوسی پور خود و برنامه اش را از سر راه انتقادات سرمربی سپیدرود بردارد و تکلیف اختلاف این دو نفر هم یکبار برای همیشه مشخص شود.

برنامه پرطرفدار نود در این هجده سال کم دشمن جمع نکرده که همگی به دنبال کوچکترین فرصتی هستند تا تیشه به ریشه‌اش بزنند. با انتقاد کریمی از عادل (درست یا غلط)، فرصت موج سواری به دشمنان نود داده شده تا پشت سر شماره هشت قایم شوند و به عقده گشایی علیه عادل بپردازند. و صد البته اینکه هم کریمی و هم عادل تا چه اندازه قربانی این ماجرا شوند و از محبوبیت شان کاسته شود، ذره ای برایشان اهمیتی ندارد. اکنون با موجی که ایجاد شده، نظرسنجی ها و جوّ استادیوم هایی که این هفته تا حدی علیه عادل بود، مردم هم خود به خود درحال ایستادن مقابل برنامه نود که سال ها باعث پیشرفت فوتبال ایران شده هستند.

فردوسی پور برای زنده نگه داشتن اعتبار خود و برنامه اش هم که شده باید با جسارت سال های گذشته اش مقابل همه فشارها بایستد و دوشنبه شب به کریمی فرصت دهد تا بطور زنده حرف هایش را بزند، حتی اگر تاج حاضر به پاسخگویی نباشد. اتفاقی که اگر بیافتد می تواند بار دیگر عدالت عادل و برنامه اش را ثابت کند و همچنین کریمی را به خواسته اش برساند. در این حالت عادل حداقل می تواند خودش را از مهلکه ای که یک طرف بازی اش حمایت پنهان از تاج است نجات دهد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017