تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۸


علی دایی در دادگاه در مقام شاکی یا متشاکی + عکس

علی دایی در دادگاه در مقام شاکی یا متشاکی + عکس

علی دایی

علی دایی لحظاتی پیش در حال خروج از دادسرای فرهنگ و رسانه دیده شد. سرمربی نفت تهران در حالی در این مجموعه قضایی حضور یافته که اخیرا خبری در مورد پرونده‌های حقوقی او وجود نداشته است. باید دید دایی در مقام شاکی راهی دادسرا شده یا متشاکی. اخبار تکمیلی در این زمینه به زودی منتشر خواهد شد.

علی دایی در دادگاه در مقام شاکی یا متشاکی + عکس

علی دایی بهترین گلزن جهان در دادگاه

علی دایی (زاده ۱۴ بهمن ۱۳۴۸ – اردبیل) بازیکن سابق تاکسیرانی، بانک تجارت، پرسپولیس، السد قطر، آرمینیا بیله‌فلد، بایرن مونیخ، هرتابرلین، الشباب امارات، صباباتری و سایپا را دارد. او در ۱۴۹ بازی ملی، ۱۰۹ گل به ثمر رسانده است و هم‌اکنون به‌عنوان بهترین گلزن بازی‌های ملی در تاریخ فوتبال مردان جهان شناخته می‌شود.

علی دایی در سال ۱۳۷۳ به پرسپولیس پیوست. دایی در اولین فصل حضور در پرسپولیس همراه با فرشاد پیوس در خط حمله این تیم ۳۵ گل به ثمر رساندند که دایی زننده ۱۵ گل از این تعداد بود. در رقابت‌ها جام آزادگان که در فصل ۱۳۷۳ با حضور ۲۴ تیم در دو گروه ۱۲ تیمی برگزار شد، پرسپولیس و کشاورز از گروه دو، همراه با سایپا و استقلال از گروه یک به جمع چهار تیم پایانی راه یافتند.

در بازی نیمه نهایی این رقابت‌ها پرسپولیس به مصاف استقلال رفت. در دیدار رفت و در حالی که بازی با تساوی ۲–۲ دنبال می‌شد، این مسابقه به جنجال کشیده شد و با آمدن تماشاگران به زمین مسابقه، بازی ناتمام به پایان رسید. پس از مدتی با حکم کمیته انضباطی، پرسپولیس با نتیجه ۰–۳ بازنده دیدار رفت اعلام شد. در بازی برگشت که در بندرعباس برگزار شد، دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند و در نهایت پرسپولیس در مجموع با نتیجه ۰–۳ در دوبازی رفت و برگشت مغلوب استقلال شد و از رسیدن به فینال رقابت‌های جام آزادگان بازماند.در دیدار رده‌بندی این رقابت‌ها، پرسپولیس از بازی با کشاورز انصراف داد و دایی به همراه این تیم، به مقام چهارم جام آزادگان رسید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019