تماس با مدیر
شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹


علت نقض اعدام مدیر بزگترین سایت مستهجن

علت نقض اعدام مدیر بزگترین سایت مستهجن

در حالی که بسیاری از رسانه های خارجی و حامیان مدیر بزرگترین سایت مستهجن فارسی زبان در شور وشعف لغو اعدام مدیر سایت آویزون هستند، به سر می برند، دیوان عالی کشور در بیانیه ای علت لغو حکم اعدام سعید ملک پور اعلام کرد.

به گزارش البرز به نقل از تابناک، دیوان عالی کشور با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: پرونده سعید ملک پور پس از بررسی در دیوان به علت نقص تحقیقات و لزوم مواجهه وی با بعضی از مرتبطان با سایتهای مستهجن، نقض و به دادگاه صادر کننده حکم ارسال شده است.

بنابر این گزارش، دیوان عالی کشور صبح یکشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: پرونده اتهامی سعید ملک پور در دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار گرفته و به علت نقص تحقیقات و لزوم مواجهه وی با بعضی از مرتبطان با سایت های مستهجن، نقض و به دادگاه صادر کننده حکم ارسال شده است.

علت نقض اعدام مدیر بزگترین سایت مستهجن


بدیهی است پس از رفع نواقص مورد نظر و صدور رای مجدد در صورت اعتراض و ارسال به دیوان عالی کشور در مورد ماهیت اتهام انتسابی اظهار نظر خواهد شد.

در همین حال یک حقوقدان به خبرنگار تابناک گفت: نقض این حکم به معنی لغو حکم اعدام نیست و تنها ایراد دیوان به روند تحقیقات بوده که بدیهی است پس از تحقیقات و رفع ایرادات حقوقی و کارشناسی پرونده، پرونده به همراه حکم اعدام سعید ملک پور برای اظهار نظر دیوان عالی کشور ارسال خواهد گردید.

صفحه کمپین حمایت از خانواده های زندانیان سیاسی که مدیر سایت آویزون نیز در آن موجود است!!

گفتنی است، اسفندماه 87 در زمان بازداشت سعید ملک پور، اعلام شد که وی با نام مستعار سیاوش حسینخانی گرداننده یکی از بزرگترین و مشهورترین سایتهای مستهجن فارسی زبان بوده است که در خارج از کشور(کانادا) زندگی می کرده و پس از شناسایی در جریان یک سری عملیات های پیچیده اطلاعاتی بازداشت شده است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019