تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۸ آذر , ۱۳۹۸


علاقه عجیب به “جارو برقی” بیماری نادر این پسر است+عکس

علاقه عجیب به “جارو برقی” بیماری نادر این پسر است+عکس

بیماری های خاص به هر دلیلی همیشه در دنیا وجود داشته است و این باعث می شود تا همیشه پزشکان از یک شرایط جدید متعجب شوند. بیماری هایی که تا به حال نشانه ای از آن ها وجود نداشته است. 

 
“لین فونتین” پسر بچه 9 ساله ایست که دچار سندروم جاروبرقی شده است. این کودک علاقه ای متفاوت و عجیب به جاروبرقی دارد، بزرگترین تفریحش جارو کردن خانه و آرزویش داشتن همه جاروهای دنیاست. 
 
 
پزشکان برای اولین بار با دیدن این بیماری بسیار شگفت زده شدند اما نشانه های آن را مورد تحقیق قرار دادند. تحقیقات حاکی از آن است که بیماری “لین” یک مشکل اجتماعی را در مغزش پرورش می دهد و آن را بسیار بزرگ می کند.
 
او علاقه به جمع کردن جاروبرقی های یک مارک مشخص دارد به همین سبب تا به حال نزدیک به 17 جاروبرقی خریداری کرده است ولی هنوز قصد دارد به جاروبرقی های دیگر دست پیدا کند. 
 
 
پدر لین می گوید جایزه خرید آمدن و درس خواندش تنها 15 دقیقه بازی  گردش در فروشگاه جاروبرقی است. در این فروشگاه ها او می تواند کاملا خود را خالی کند. 
 

این بیماری در دنیا از میان هر 10 هزار نوزاد به دنیا آمده همراه با یکی از آن هاست. اسم اصلی این بیماری “سندروم ویلیام” نام دارد و به صورت ژنتیکی به وجود می آید از این رو درمان های قاطعی برای آن پیدا نشده است

وبگردی
Copyright 2007 - 2019