تماس با مدیر
پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹


عروس 24 ساله که بخاطر زیبایی بیشتر به شکل زجرآوری کشته شد!

عروس 24 ساله که بخاطر زیبایی بیشتر به شکل زجرآوری کشته شد!

آرایش عروس به قیمت جان او تمام شد و كلاه‌گیس، جشن عروسی را به مجلس عزا تبدیل كرد.
در این حادثه كه در شهرستان هشتبندی واقع در استان هرمزگان رخ داد عروس جوان وقتی به آرایشگاه رفت طبق قرار قبلی از آرایشگر خواست كلاه‌گیسی را كه سفارش داده بود روی سر او بگذارد اما به محض اینكه كلاه روی سر عروس چسبانده شد او به شدت احساس سوزش كرد و موضوع را به زن آرایشگر اطلاع داد اما این زن به وی گفت سوزش طبیعی و به خاطر گیره‌ها و موادی است كه استفاده كرده است.
سوزش لحظه به لحظه بیشتر می‌شد اما هرچه عروس اعتراض می‌كرد آرایشگر حاضر نبود موضوع را بررسی كند تا اینكه دختر جوان دیگر تحملش را از دست داد و كلاه را از سرش برداشت. در این هنگام بود كه عقربی سیاه و سمی روی سر او مشاهده و معلوم شد سوزش سر وی به خاطر نیش عقرب است!!
عروس جوان به سرعت به بیمارستان منتقل شد و پزشكان تلاش كردند جان او را نجات بدهند اما كوشش‌ها فایده‌ای نداشت و این دختر جان خودش را از دست داد و عروسی به عزا تبدیل شد.

این نخستین بار نیست كه تلاش برای زیباتر شدن به قیمت جان عروس تمام می‌شود، پیش از این نیز حوادثی از این دست رخ داده بود. در یكی از این موارد دختری كه می‌خواست شب عروسی برنزه شود بیش از حد مجاز از دستگاه سولاریوم استفاده كرد و به كام مرگ فرو رفت.
این دختر 24ساله در شب حنابندان ناگهان از حال رفت و او را به بیمارستان منتقل كردند. دختر كه بوی تعفن می‌داد به سرعت مورد آزمایش و عكسبرداری قرار گرفت و مشخص شد امعا و احشای او به شدت آسیب دیده و به‌گونه‌ای كه پخته‌شده به نظر می‌رسد!
پزشكان نتوانستند برای نجات این دختر كاری انجام بدهند و او جان باخت. پس از آن با شكایت والدین عروس نگون‌بخت پرونده‌ای تشكیل و مشخص شد دختر جوان بیش از حد مجاز از دستگاه سولاریوم استفاده كرده و اشعه‌های این دستگاه اعضای داخلی بدنش را از بین برده و عفونی كرده و به همین علت نیز وی جان باخته است.

 

در چند حادثه دیگر نیز انجام عمل‌های زیبایی و آرایش‌های غیراستاندارد سبب نابینایی عروس‌ها شده است. در یكی از این موارد كه پرونده‌اش در اختیار بازپرس دادسرای جرایم پزشكی تهران قرار گرفته بود دختری جوان از یك چشم‌پزشك به این دلیل كه باعث نابینایی وی شده است، شكایت كرد.
این دختر توضیح داد قصد داشت شب عروسی چشمانش سبزرنگ دیده شود برای همین انجام چنین كاری را به یك پزشك سپرد اما بینایی‌اش را از دست داد. شاكی كه به خاطر ضعیف بودن چشمانش هرگز از لنزهای رنگی استفاده نكرده بود وقتی تصمیم خودش را برای شب عروسی قطعی كرد سراغ یك پزشك رفت و با او مشورت كرد.

این دختر ماجرا را چنین شرح داد: «با رضایت همسرم تحت نظر پزشك یك جفت لنز رنگی تهیه كردم. به محض اینكه لنزها را گرفتم آنها را داخل چشم‌هایم قرار دادم. می‌خواستم زیباتر به نظر برسم. از همان ابتدا چشمانم می‌سوخت اما اعتنایی نكردم. این سوزش روز به روز بیشتر می‌شد تا اینكه صبح روزی كه قرار بود مراسم عروسی‌ام برگزار شود وقتی از خواب بیدار شدم فهمیدم چشمانم نمی‌بیند تا قبل از آن اشك و سوزش را تحمل كرده بودم ولی نمی‌توانستم قبول كنم كور شده‌ام. بعدا معلوم شد نابینایی‌ام به خاطر اثرات همان لنزهایی است كه پزشك آنها را تایید كرده بود»

در ماجرایی دیگر یك عروس جوان كه قصد داشت در مراسم ازدواج از مژه مصنوعی استفاده كند وقتی چند ساعت مانده به شروع جشن به آرایشگاهی در شمال تهران رفت آرایشگر به جای استفاده از چسب‌های مخصوص از چسب معمولی استفاده كرد و نفوذ چسب به داخل چشمان عروس بینایی او را گرفت!

وبگردی
Copyright 2007 - 2019