تماس با مدیر
چهارشنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۹


عذرخواهی تهیه‌كننده «قلب یخی» از مخاطبان

عذرخواهی تهیه‌كننده «قلب یخی» از مخاطبان

تهیه‌كننده‌ی مجموعه «قلب یخی» از پخش قسمت‌های آخر فصل دوم این مجموعه طی هفته‌های آینده خبر داد و گفت: برای شروع فصل سوم نیز در حال انجام مراحل آماده‌سازی هستیم تا كار را سریع‌تر آغاز كنیم.
سید كمال طباطبایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره‌ی وقفه‌های ایجاد شده در توزیع «قلب یخی» توضیح داد: در فصل سوم سعی می‌كنیم با یك برنامه‌ی زمان‌بندی مشخص، توزیع را شروع كنیم تا مخاطب بداند هر بخش از سریال در چه تاریخی توزیع می‌شود.
وی ادامه داد: ما در بخش خصوصی ساخت سریال و توزیع آن در شبكه‌ی نمایش خانگی جدید و نو بودیم. به همین دلیل معایب و مسایلی در كار ما وجود داشت كه پنهان بود و به مرور زمان مشخص می‌شد. كم و كاستی‌هایی مثل قاچاق و كپی غیرمجاز و از همه مهمتر پخش توسط پخش خصوصی از مسایلی بودند كه در «قلب یخی» آسیب‌شناسی شده و سعی می‌كنیم با توجه به همه این مسایل، فصل سوم را ارائه دهیم.

*** توزیع فصل دوم از چند روز آینده

طباطبایی اعلام كرد: توزیع فصل دوم «قلب یخی» نیز در مراحل پایانی به سر می‌برد و طی چند روز آینده انجام می‌شود. طبق برنامه‌ریزی‌ای كه انجام داده‌ایم قرار است زمان پخش فصل جدید «قلب یخی» مشخص و تاریخ‌های پخش، پیش از شروع پخش اعلام شود تا مخاطبان بدانند چه زمانی می‌توانند هر نسخه از «قلب یخی» را خریداری كنند.
تهیه‌كننده «قلب یخی» با بیان اینكه تاریخ دقیقی از توزیع بخش‌های باقیمانده سری دوم این سریال هنوز مشخص نشده است، گفت: ظرف یك تا یك و نیم ماه آینده قسمت‌های باقی‌مانده را توزیع می‌كنیم و فصل دوم «قلب یخی» را به پایان می‌رسانیم.
وی بار دیگر تاكید كرد:‌ برای فصل سوم این مجموعه قصد داریم برنامه‌ریزی مشخص و مدونی انجام دهیم تا تاخیر در توزیع به وجود نیاید.
وی همچنین توضیح داد: در فصل دوم، به دلیل حجم و سنگینی كار تصویربرداری كمی طولانی شد و با مقارن شدن با زمان‌هایی مثل ماه رمضان، شروع مدارس و محرم نتوانستیم توزیع مناسبی داشته باشیم.
سید كمال طباطبایی خاطرنشان كرد: بخش خصوصی سریال‌سازی در ایران شكننده است. كمپانی‌های بزرگ مسؤول این كار نیستند و ما به بازگشت سرمایه وابسته هستیم. با این وجود سعی كردیم چیزی در «قلب یخی» كم نگذاریم. این بار نیز قصد داریم در ابتدا قسمت‌های زیادی را تولید كنیم سپس با در دست داشتن این قسمت‌ها به توزیع مرتب آنها اقدام كنیم.

*** عذرخواهی از مخاطبان
سید كمال طباطبایی در ادامه گفتگویش با ایسنا از بینندگان «قلب یخی» به دلیل توزیع نامناسب این مجموعه عذرخواهی كرد و افزود: از تمام بینندگان «قلب یخی» كه علیرغم خلف وعده‌های ما، ما را تنها نگذاشتند تشكر می‌كنم و قول می‌دهم كه در فصل سوم جبران كنیم.
وی همچنین از شیوه‌ی جدید در توزیع «قلب یخی» كه شرایط توزیع این مجموعه را آسان‌تر و سهل‌تر می‌كند، خبر داد.

*** اظهار نظر درباره «قهوه تلخ»
وی با اشاره به سریال «قهوه تلخ» كه در حال حاضر با مشكل پخش مواجه شده، گفت: «قهوه تلخ» از یك پروسه شروع كرد و تا قسمت‌های 25 به طور مرتب توزیع شد. آنها می‌خواستند سری جدید تولید كنند كه این سری جدید هنوز بیرون نیامده است. این سریال نیز با مسایلی چون قاچاق مواجه شد و من بسیار برای این اتفاق كه كار و سرمایه‌گذرای مان هیچ امنیتی ندارد متاسفم. امیدوارم این مساله یك بار برای همیشه حل شود.

*** ادامه همكاری با امین حیایی
تهیه‌كننده مجموعه «قلب یخی» در بخش دیگری از این گفت‌و‌گو در پاسخ به پرسشی درباره‌ی مسایل اخیر این سریال و جدا شدن امین حیایی و محمدحسین لطیفی از آن اعلام كرد: هیچ بازیگری از «قلب یخی» جدا نشده است و امین حیایی همچنان با پروژه ما قرارداد دارد. بازیگرانی كه در «قلب یخی» هستند ممكن است در فاصله شروع بخش جدید به كارهای دیگر بروند اما مهم این است كه در زمانی كه ما می‌خواهیم، در كارمان باشند. امین حیایی با ما كاملا هماهنگ است.
وی شایعات مربوط به شكایت از امین حیایی و جدا شدن او از پروژه را رد كرد و افزود: نه تنها هیچ بازیگری از پروژه جدا نشده، بلكه قرار است چند بازیگر جدید به «قلب یخی» اضافه شود.

*** كارگردانی سامان مقدم
طباطبایی همچنین درباره كارگردانی فصل سوم «قلب یخی» توسط سامان مقدم گفت: در همه دنیا معمول است كه سریال‌های چند فصلی را چند كارگردان می‌سازند و سامان مقدم هم كه در كارهایش موفق بوده از این گزینه مستثنی نیست. «قلب یخی» مسیر خود را طی می‌كند و فصل سوم این سریال نیز در ادامه همین مسیر است.
تهیه‌كننده «قلب یخی» در پایان تاكید كرد: در فصل سوم جذابیت بیشتری به «قلب یخی» می‌دهیم تا به نیاز مخاطب و درخواست او نیز توجه كرده باشیم. من نیز شرایط را مطلوب می‌دانم و امیدوارم بتوانیم در بخش سوم مخاطبان را بیشتر كنیم.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019