تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۷ اسفند , ۱۳۹۶


عامل تصادف مرگبار همسر بنيامين در زندان

عامل تصادف مرگبار همسر بنيامين در زندان

همسر بنيامين

عامل تصادف مرگبار همسر بنيامين در زندان

اخبار ,اخبار فرهنگی,تصادف همسر بنيامين بهادري
عامل اصلي تصادف مرگبار همسر بنيامين بهادري با پاي خود نزد پليس رفت و تسليم شد.اين پسر جوان مي‌گويد از ترس صحنه تصادف را ترك كرده و وقتي فهميده‌ همسر يك خواننده پاپ در اين سانحه كشته شده، عذاب وجدان زيادي داشت.

ساعت 4 عصر جمعه 29 آذرماه سال‌جاري وقتي بنيامين بهادري با همسر جوان و دختر دوساله‌اش سوار بر خودروي ماتيز دوو از بزرگراه شهيد باكري مي‌گذشتند حادثه‌اي شوم رخ داد.

نسيم حشمتي پشت فرمان بود كه ناگهان يك پژو 206 نوك مدادي با سرعت زيادي از راه رسيد و پس از برخورد با ماتيز آن را به سمت راست منحرف كرد و اين خودرو در فضاي سبز سمت راست حاشيه بزرگراه واژگون شد.

همزمان با فرار راننده پژو 206 از صحنه تصادف وقتي رهگذران به كمك سرنشينان ماتيز دوو رفتند ديدند خواننده پاپ و دختر دو ساله‌اش هيچ صدمه‌اي نديده‌اند اما زن جوان پشت فرمان بي‌هوش افتاده است.

با انتقال نسيم حشمتي به بيمارستان پيامبران، چند شاهد حادثه كه موفق به يادداشت شماره پلاك پژو 206 شده بودند آن را در اختيار پليس راهور تهران قرار دادند تا راننده فراري تحت تعقيب قرار گيرد.

هنوز دو ساعت نگذشته بود كه همسر بنيامين تسليم مرگ شد و با حساس‌تر شدن ماجراي اين تصادف تيمي از مأموران كلانتري 142 كن با در اختيار داشتن شماره پلاك راننده فراري به تجسس‌هاي ويژه‌اي دست زدند.

خيلي زود مشخصات صاحب خودروي فراري در اختيار تيم تجسس قرار گرفت و آنان در تماس با وي شنيدند در روز حادثه پسر جوان خانواده پشت فرمان بوده است، وقتي پدر راننده فراري در جريان مرگ همسر بنيامين قرار گرفت به همراه پسرش به كلانتري 142 كن رفت و وي را تسليم قانون كرد.

پسر جوان به افسر پرونده گفت: سرعت زيادي داشتم و نتوانستم خودرو را كنترل كنم وقتي به ماتيز برخورد كردم و ديدم واژگون شده است خيلي ترسيدم، رهگذران با خشم به من نگاه كردند، احساسم اين بود اگر توقف كنم شايد كتك در انتظارم باشد به‌خاطر همين پا به فرار گذاشتم و اصلاً تصور نمي‌كردم كسي در اين حادثه كشته شده باشد.

وي افزود: وقتي شنيدم يك زن كه همسر بنيامين بوده كشته شده است عذاب وجدان پيدا كردم و باز جرأت تسليم شدن نداشتم تا اين‌كه پدرم گفت پليس سراغم را گرفته و خواست با هم به كلانتري بياييم.

با دستور بازپرس دادسراي صادقيه، راننده جوان پژو روانه زندان شد و تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.اين گزارش حاكي‌است، سرگرد احمد شيراني رئيس مركز فرماندهي پليس راهور تهران عنوان داشته بررسي‌ها نشان داده پژو 206 به‌دليل عدم توجه به جلو و نقض ماده 180 آيين‌نامه راهور مقصر حادثه است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017