تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۷


طرح تشدید برخورد با مزاحمین نوامیس+عکس

طرح تشدید برخورد با مزاحمین نوامیس+عکس

طرح تشديد برخورد با مزاحمین نوامیس و ایجاد آلودگی صوتی از عصر دوشنبه در پایتخت آغاز شد.

ماموران پليس پايتخت از عصر دوشنبه در ادامه اجراي طرح امنيت محله محور و امنيت اجتماعي طرح تشديد برخورد با مزاحمین نوامیس و ایجاد آلودگی صوتی را به مرحله اجرا گذاشتند.

در اين طرح ماموران پلیس امنیت اخلاقی با حضوری گسترده در مناطق مختلف شهر تهران اعم از جمله تهرانپارس، نیاوران، میدان صنعت و … با متخلفان در این زمینه برخورد کردند.

از سوی دیگر برابر اعلام پلیس پایتخت اجرای این طرح در روزهای آتی با توجه به مناطق شناسایی شده جدید، به طور گسترده اجرا شده و شهروندان به طور کاملا محسوس شاهد برخورد قاطع پلیس با متخلفان در این زمینه خواهند بود.

به گزارش ایسنا، سردار حسین ساجدی‌نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در آستانه فصل تابستان اعلام کرده بود که پلیس پایتخت طرح‌های مختلفی را در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی به مرحله اجرا می‌گذارد و با هنجارشکنان و هرگونه ایجاد مزاحمت برای شهروندان در این خصوص برخورد می‌کند.

به گفته وی اجرای این طرح‌ها برابر بررسی‌های صورت گرفته از قبل برنامه‌ریزی شده است و پلیس در مقاطع مختلف با سنجش وضعیت موجود نسبت به اجرای آنها در تهران اقدام می‌کند.

سردار احمدرضا رادان، جانشین فرمانده ناجا نیز روز دوشنبه در مورد مزاحمان نواميس گفت: قطع به يقين پليس نبايد اجازه فعاليت و حضور اين افراد را بدهد و برخورد با مزاحمان نواميس اگرچه در اولويت قرار دارد، اما بار ديگر برخورد جدي با مزاحمان نواميس در تهران بزرگ را ابلاغ مي‌كنم.

به گفته وی پليس علي‌رغم تمامي ناملايماتي كه در راستاي اجراي طرح امنيت اخلاقي داشته است، بسيار جدي بوده و كوتاه نمي‌آيد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017