تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹


طراحی وب سایت باشگاه ورزشی

طراحی وب سایت باشگاه ورزشی

خیلی از افراد این روزها به دنبال باشگاه ورزشی مورد علاقه شان در منطقه زندگی یا نزدیکی محل کارشان می گردند. بسیاری از تبلیغات اینترنتی درخصوص معرفی کالاهای ورزشی در زمینه خاص است چون رشته های مختلف ورزشی و محصولات مربوطه آنها در اینترنت توسط کاربران مورد جستجو قرار می گیرند.

طراحی سایت چیست ؟ امروزه داشتن یک وب سایت یکی از نیاز های اصلی هر مجموعه بیزینسی است ، اگر شما می خواهید در معرض نمایش هزاران بازدید کننده در دنیای اینترنت هستید . پس در این مسیر باید گام بردارید.چون رشته های ورزشی در یک باشگاه متنوع هستند لذا می توانید در وب سایت ورزشی خودتان قسمت های گوناگون و خدمات مختلفی را برای بازدیدکنندگان ارایه کنید تا نهایتا به سوی جذب کاربران بیشتر گام بردارید. در مقاله حاضر اطلاعاتی را درخصوص طراحی کردن یک وب سایت باشگاه ورزشی بیان خواهیم نمود.

می توانید باشگاه ورزشی تان را معرفی کنید و شماره های تماس و آدرس محل باشگاه را بگذارید. صفحه درباره ما را می توانید طراحی کنید و درخصوص گواهینامه هایی که اخذ نموده اید اطلاعاتی ارایه کنید. همچنین درباره دستگاه های پیشرفته موجود در باشگاه با عکس و توضیحاتی که قرار می دهید به مشتریان اطلاعات مفیدی ارایه دهید.

برای اینکه بازدیدکنندگان دید حرفه ای از طراحی وب سایت شما پیدا کنند می توانید اطلاعاتی درخصوص مربیان باشگاه در صفحه ای جداگانه ارایه دهید. زمان بندی کلاس های باشگاه و ساعات کاری باشگاه برای بانوان و آقایان را هم در صفحه دیگری اطلاع رسانی کنید.

نهایتا مشتریان موجود باشگاه و کاربران وب سایت را به پرداخت آنلاین هزینه ها ترغیب نمایید و تخفیف های  خاصی هم برای این امر در نظر بگیرید. این امر، باعث می شود تا باشگاه تان از سوی کاربران به دیگران معرفی گردد که افزایش بازدیدکنندگن و سود شما را در پر خواهد داشت.

پیشنهاد دیگر ما برای شما، قرار دادن مقالات مفید و آموزشی در وب سایت است. این موضوع سبب وفادار ماندن کاربران به وب سایت شما خواهد شد چون برای خواندن مطالب جدید دایما به سایت شما سر می زنند و به دیگران معرفی خواهند کرد. ضمنا رتبه سایت تان در گوگل بالا می رود و در فضای اینترنت به خوبی دیده خواهد شد.

در یک وب سایت ورزشی خدمات ذیل را می توان قرار داد:

  • طراحی صفحه معرفی تجهیزات و دستگاه های موجود در باشگاه
  • طراحی صفحه معرفی دوره های ورزشی و کلاس های مختلف
  • طراحی صفحه معرفی مربیان با بیوگرافی شان
  • طراحی صفحه اعلام ساعات کلاس ها و نحوه تماس با مربیان جهت اخذ برنامه های لازم در رشته ورزشی مد نظر
  • طراحی صفحه سیستم ثبت نام آنلاین
  • طراحی صفحه پرداخت شهریه آنلاین و سایر خدماتی که در زمان بستن قرارداد مطرح می کنیم.

شما می توانید اطلاعات جامعی از طراحی سایت را در وب سایت https://inten.asia بیابید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019