تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹


صدام در مصر كتك خورد!+عکس

صدام در مصر كتك خورد!+عکس

تلاش براي ربودن فردي به نام محمد بشر كه شباهت زيادي با صدام حسين ديكتاتور معدوم عراق دارد، در منطقه الرمل اسكندريه سرو صداي زيادي ايجاد كرد.

به گزارش مشرق به نقل از آتي، محمد بشر در حين درگيري از سوي تعدادي از شهروندان عراقي به شدت مورد ضرب و شتم قرارگرفت به طوري كه كارش به بيمارستان كشيده شد.

صدام در مصر كتك خورد!+عکس

به گزارش پايگاه خبري النسيج اين اولين باري نيست كه محمد بشر به دليل شباهت زيادش با صدام حسين به باد كتك گرفته مي‌شود، به همين دليل چندين بار محل سكونت خود را تغيير داد.

اين درحالي است كه برخي از شهروندان عراقي در دادخواستي كه به وكلاي دادگستري اسكندريه ارائه كردند، مسئولان خارجي را به تلاش در ربودن محمد بشر براي خروج اجباري‌اش از كشور متهم كردند.

آنها معتقدند كه اين مسئولان قصد دارند از محمد بشر كه شباهت زيادي به صدام حسين دارد براي پخش فيلمهاي مستهجن و غيراخلاقي سوء استفاده كنند. در همين حال، محمد بشر فاش كرد كه چندي پيش تعدادي افراد با لهجه شامي به من پيشنهاد همكاري با شبكه فيلمهاي غير اخلاقي در قبال 2 ميليون پوند مصر دادند.

وي در ادامه گفت: اما من هنگامي كه با اين پيشنهاد بي‌شرمانه آنها مخالفت كردم، چندين بار از طريق تلفن مرا تهديد به ربودن كردند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019