تماس با مدیر
جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷


صحنه تصادف بازیگر زن سینما با قاچاقچیان+تصاویر

صحنه تصادف بازیگر زن سینما با قاچاقچیان+تصاویر

گروه فیلمبرداری «فصل فراموشی فریبا» به دلیل ضرورت فیلمنامه و ایجاد فضای مستند در فیلم نیاز به فیلمبرداری غیر محسوس در حاشیه های پر خطر شهر دارد که روز چهارشنبه گذشته هنگامی که در اطراف خیابان خزانه وانت فیلم که ساره بیات راننده آن بود و گروه فیلمبرداری در پشت وانت استتار شده بودند به قصد فیلمبرداری مستند وارد موقعیت خاصی می شود، که گویا قاچاقچیان مواد مخدر در حال رد و بدل کردن مواد بودند پس از فهمیدن ماجرا و دیدن دوربین در حال فیلمبرداری ، یکی از ماشین های مشکوک برای منحرف کردن وانت فیلمبرداری چندین بار با سرعت به وانت کوبید که مهارت رانندگی ساره بیات مانع از واژگونی وانت گردید.

اما منشی صحنه ، فیلمبردار و دستیار فیلمبردار دچار حادثه شدند که با همیاری اورژانس به بیمارستان هفتم تیر شهر ری اعزام شدند ، که خوشبختانه آسیب جدی به آنها وارد نشد . پس از بررسی مدیر تولید و استعلامات لازم اتومبیل های فوق سرقتی اعلام شدند که برای حمل مواد مخدر مورد استفاده قرارمی گرفتند.

فیلمبرداری فیلم «فصل فراموشی فریبا» که با آخرین تکنولوژی دوربین های آری فلکس (Alexa) در ایران صورت می گیرد به کارگردانی و تهیه کنندگی عباس رافعی و با حضور مسعود دلیری به عنوان مدیر تولید ، علیرضا برازنده به عنوان مدیر فیلمبرداری و بازیگرانی همچون ساره بیات – امین زندگانی – شهین تسلیمی – هومن کیایی و…. در انتهای راه است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017