تماس با مدیر
چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹


صحبت های مهراب قاسم خاني در مورد جزئیات سفر به برزیل + عکس

صحبت های مهراب قاسم خاني در مورد جزئیات سفر به برزیل + عکس

 مهراب قاسم خاني

صحبت های مهراب قاسم خاني در مورد جزئیات سفر به برزيل

توضيحات يکي از هنرمندان اعزامي به برزيل درباره اين سفر

مهراب قاسم خاني نويسنده که يکي از اعزاي گروه هنرمندان اعزامي به برزيل است در توضيحات چگونگي اين سفر نوشت:

اين ماجراى برزيل رفتن ما هم تبديل به ماجراى با نمک و پيچيده اى شده… تا ديروز فقط متهم بوديم که با پول بيت المال به اين سفر رفتيم ولى ماجرا هر روز داره ابعاد وسيع تر و پيچيده ترى پيدا ميکنه. با اين حال از اونجايى که من سعى کردم هميشه به همه احترام بذارم توضيحاتى رو در جهت روشن شدن لايه هاى مخوف و پنهان خدمت دوستان ارائه ميکنم. باشد که باعث آرامش روح و روانشان گردد.

 1- هزينه اين سفر توسط آژانس تعطيلات رويايى به عنوان اسپانسر و همچنين تهيه کننده محترممون آقاى هاشمى پرداخت شده و خرج روزانه سفر و خورد و خوراکمون رو هم از جيب خودمون ميپردازيم. در نتيجه اين پول هيچ ربطى به جيب شما دوستان و بيت المال نداره. حالا اين که چرا هزينه يکى دو ميلياردى اين سفر تا اين حد شما رو دلواپس کرده نميدونم. کاش اين دلواپسى رو براى اون چند صد هزار ميليارد ها هم داشتيد.

 2- من نماينده ايران در برزيل نيستم و هيچ مسئوليت سنگينى هم روى دوش خودم حس نميکنم. من نماينده خودم هستم و به عنوان يه عشق فوتبال و عشق سفر اومدم که از ديدن فوتبال و يه کشور جديد لذت ببرم. در نتيجه توقع خاصى از من نداشته باشيد. همونطور که وقتى که شما هم به سفر ميريد من هم هيچ توقعى از شما ندارم.

 3- بله ما داره بهمون اينجا خيلى خوش ميگذره؟ کار بديه؟ بايد خجالت بکشيم الان؟ خوش گذروندن تا جايى که من يادم مياد جرم نيست. از اين که خوش گذروندن ما باعث ناراحتى شديد بعضى از دوستان شده متاسفم ولى اين بيشترين کاريه که از دستم بر مياد. در عوض قول ميدم اگه شما هم رفتيد سفر و مهمونى و بهتون خوش گذشت منم دردم نياد. با اين وجود اگه کماکان ناراحت هستيد پيشنهاد ميکنم بريد دم فرودگاه امام تحصن کنيد و يه کارى کنيد همه اون چند ميليونى که هر سال به قصد خوش گذروندن به سفر ميرن کوفتشون بشه چون منصفانه نيست که خوش گذروندن فقط براى ما حروم باشه..

4– بله من مرتکب عمل شنيع شلوارک پوشيدن شدم. اصولا هر بار که به سفر خارج ميرم و خصوصا در مناطق گرم مثل اينجا شلوارک ميپوشم. جسارتا توى خونه هم همين کار رو ميکنم. شايد باورتون نشه ولى توى استخر و دريا هم مايو ميپوشم. با شرمندگى توى حموم حتى اون رو هم نميپوشم… به هر حال نميدونستم اين موضوع تا اين حد ارزش خبرى داره که روزنامه هفت صبح که تنها روزنامه اى بود که تا الان ميخريدم به عنوان تيتر يک عکسش رو روى جلد کار کنه. از همينجا اعلام ميکنم که من عکس با شلوارک هاى ديگه و در مکان هاى ديگه هم دارم که آماده هستم هر وقت دوستان خبر مهم ترى نداشتن و احتياج به تيتر يک با ارزش داشتن در اختيارشون بذارم تا مردم استفاده کنن.

خلاصه که اعتراف ميکنم به عنوان يهشلوارک پوش اومدم اينجا تا يه عده شورت پوش رو تشويق کنم و براشون آرزوى موفقيت بکنم.

صحبت های مهراب قاسم خاني در مورد جزئیات سفر به برزیل

 5– از اونجايى که من در اين سفر خودم رو نماينده ملت ايران نميدونم، در اين يادداشت هم نماينده همسفران ديگه ام نيستم و ممکنه خيلى از اين دوستان نظرشون کاملا بر خلاف من باشه پس اگه دلتون ميخواد به اين مطلب هم فحش بديد فقط به من فحش بديد چون در اين مورد هم نماينده خودم هستم.

 6– در آخر از اين که با خوش گذرونى خودم موجب درد جانکاه و تشويش خاطر و جراحت اعضاى برخى از هموطنانم شدم عميقاً عذر خواهى ميکنم ولى مجبورم مطلب رو همينجا خاتمه بدم چون بچه ها دم در هتل منتظرن که بريم يه دورى بزنيم و من بايد بگردم ببينم شلوارکم رو کجا گذاشتم… با اجازه

ستاره

وبگردی
Copyright 2007 - 2019