تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷


شیطنت رضا داودنژاد در پشت‌صحنه سریال پریسا بخت‌آور! + عکس

شیطنت رضا داودنژاد در پشت‌صحنه سریال پریسا بخت‌آور! + عکس

رضا داودنژاد که با دو سریال «پشت کنکوری‌ها» و «نون و ریحون» حضور در سریال‌های مناسبتی ویژه ماه رمضان را تجربه کرده است به تازگی در گفت‌وگویی با «زندگی ایده‌آل» که به مرور خاطرات هنرمندان در این ماه مبارک پرداخته است خاطره‌ای جالب از شیطنت‌های خودش و علی صادقی تعریف کرده است.

به دوستان صمیمی‌مان هشدار دادیم که چای نخورند
وی در این گفت‌وگو با اشاره به روزهای سخت تصویربرداری و اضطراب گروه تولید برای رساندن سریال‌ها برای آنتن پخش گفته است: سر فیلمبرداری «پشت کنکوری‌ها» بودیم و قرار بود من و علی صادقی به جشن تولد یکی از دوستاند صمیمی‌مان برویم اما خب کار تعطیل نمی‌شد. ما هم بچه‌تر بودیم و شیطنت زیاد می‌کردیم. به دلیل این‌که به تولد برسیم تصمیم گرفتیم که در چای گروه قرص دیازپام بریزیم و همه را خواب کنیم تا کار تعطیل شود و ما به جشن تولدمان برسیم! البته به دوستان صمیمی‌مان هشدار دادیم که چای نخورند.»

من هم بعدها از خجالت صادقی در آمدم
داودنژاد ادامه داده است: خب همه از فیلمبردار تا خانم بخت آور خوابشان گرفت و کار تعطیل شد و ما هم به تولدمان رسیدیم اما در جشن تلویزیونی عید فطر علی صادقی حواسش نبود و همین خاطره را برای همه جلوی تلویزیون تعریف کرد. بعد هم انداخت تقصیر من! که من هم بعدها از خجالتش در آمدم»

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017