تماس با مدیر
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷


شهلا ریاحی: برادرم گفت می کشمت!

شهلا ریاحی: برادرم گفت می کشمت!

هلا ریاحی به تازگی با سایت «جمهوریت» گفتگوی جالبی انجام داده که در آن درباره گذاشته اش حرف های خواندنی زده است که بخشی از آن را در ادامه می خوانید:

یک بار خواهرم که در مشهد زندگی می کرد آمد تهران و یک چادر سرش کرد، شب هم آمدتئاتری که من بازی می کردم را ببیند و برای برادرم خبر ببرد که من در تهران چه کار می کنم. برادرم که نظامی بود از مشهد پیام داد که یا طلاقت را می گیرم یا تو و شوهرت را می کشم!

شهلا ریاحی: برادرم گفت می کشمت!

روح برادرم شاد باشد، وقتی که متوجه شد ریاحی من را به تئاتر برده خیلی عصبانی شد و گفت یا باید از تئاتر بیرون بیایی یا طلاقت را می گیرم یا هر دویتان را می کشم! آن موقع دیدی که الان به هنر و کار هنری وجود دارد، نبود.

برادر من هم اصلا دوست نداشت که من هنرپیشه شوم. البته او بیشتر نگران زندگی ما هم بود که نکند با رفتن هر دوی ما به سمت کار هنری متزلزل شود. او فکر می کرد ممکن است ریاحی درگیر کار خودش شود و من هم به سمت کار خودم بروم و هر دویمان از زندگی غافل شویم اما خدا را شکر ما هیچ وقت درگیر حواشی نشدیم و کارمان هم باعث نشد که به زندگیمان لطمه وارد شود.

ما هفتاد سال در کنار هم با عشق و صمیمیت زندگی کردیم و تا لحظه آخر هم عاشقانه یکدیگر را دوست داشتیم. ما در تمام مراحل زندگی و کار با هم بودیم.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017