تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۶


شهرستانی با کمترین زندانی در کشور

شهرستانی با کمترین زندانی در کشور

 امام جمعه پاوه گفت: این شهرستان کمترین تعداد زندانی را در سطح کشور دارد و این مهم به دلیل اعتقادات دینی و مذهبی مردم بدست آمده است.

به گزارش ایسنا، ملاقادر قادری در مراسم جشن گلریزان با بیان اینکه پاداش احسان و نیکوکاری را خداوند خود در این دنیا و آخرت چند برابر می‌دهد، اظهار کرد: زکات مال و سلامتی واجب است و مهمتر از همه زکات این امنیت موجود که در سایه آن با آرامش خاطر زندگی می‌کنیم واجب و ضروری است.

وی با بیان اینکه همه افراد جامعه در قبال یکدیگر مسئول هستند، گفت: وظیفه و رسالت علما، فرهنگیان و مسئولان در این بین در قبال تربیت و پرورش افراد جامعه و ایجاد شغل برای آن‌ها خطیرتر و مهمتر است.

در ادامه این نشست، رییس انجمن حمایت از زندانیان پاوه با ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات این انجمن در سال گذشته، گفت: هدف ما کمک به زندانیان جرائم غیرعمد و اصلاح و تربیت آن‌ها است.

مسعود صمدی با بیان اینکه 13 هزار زندانی جرائم غیرعمد در کشور وجود دارند و دولت به تنهایی قادر به کمک به این حجم زندانی نیست، افزود: سال گذشته 600 میلیون ریال توسط خیرین این شهرستان جمع آوری شد. در سال گذشته موفق شدیم 21 زندانی را آزاد کنیم.

وی با بیان اینکه انجمن حمایت از زندانیان پاوه به لحاظ کمک‌های مردمی در استان رتبه اول را دارد، افزود: تهیه و توزیع سبد کالایی به 60 خانوار نیازمند زندانی، تهیه و توزیع لوازالتحریر و کیف و کفش برای فرزندان دانش آموز نیازمند زندانیان و پرداخت مستمری به خانواده‌های نیازمند آن‌ها از اقدامات این انجمن در سال گذشته بوده است.

در پایان این مراسم مبلغ 550 میلیون ریال توسط خیرین حاضر جمع‌آوری و به انجمن حمایت از زندانیان تحویل شد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017