تماس با مدیر
چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹


شقایق فراهانی و مادرش در سریال ماه رمضان

شقایق فراهانی و مادرش در سریال ماه رمضان

شقایق فراهانی که این روزها سریال “مادرانه” را ویژه ماه رمضان آماده پخش دارد از همبازی شدن با مادرش در این مجموعه خبر داد.

شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون درباره سریال “مادرانه” که قرارست شب های ماه رمضان از شبکه سه سیما روی آنتن می رود، گفت: این سریال دارای داستان جذابی است و چندین ماجرا در این مجموعه رخ می دهد که به دلیل مضمون اجتماعیش موجب همذات پنداری در مخاطبان خواهد شد.

این بازیگر سینما و تلوزیون درباره اولین حضورش در سریال مناسبتی ویژه ماه رمضان نیز توضیح داد: چند سالی بود که به دنبال حضور در چنین مجموعه ای بودم و خوشبختانه “مادرانه” را به دلیل فیلمنامه قوی ای که داشت پذیرفتم. در این اثر من نقش دختر، مادر واقعی خودم (فهیمه رحیم نیا) را بازی می کنم که این سبب تبادل انرژی بیشتر و در نتیجه کار بهتر می شود.

شقایق فراهانی و مادرش در سریال ماه رمضان

بازیگر سریال “کلاه پهلوی” درباره حضور بازیگران مطرحی چون لعیا زنگنه و مهدی سلطانی در این سریال گفت: من وقتی شنیدم قرار است لعیا زنگنه در این سریال حضور دارد بسیار خوشحال شدم. من شیفته بازی وی هستم و به نظرم لعیا زنگنه از بهترین هنرپیشگان زن ایران محسوب می شوند. البته حضور بزرگان دیگری چون مهدی سلطانی باعث می شود سریال “مادرانه” کار خوبی باشد.

وی درباره اینکه برخی معتقدند سریال “مادرانه” به دلیل مضمون آن که به آسیب های اجتماعی می پردازد و برای پخش در ساعات پس از افطار مناسب نیست، توضیح داد: ما هم در تلویزیون هم در سینما آثار مختلفی از طنز تا جدی داریم و مخاطبان متناسب با سلیقه شان می توانند از بین آنها انتخاب کنند و فکر نمی کنم موضوع سریال “مادرانه” باعث کاهش اقبال مخاطبان به این مجموعه شود.

فراهانی در پایان درباره نقشی که در این سریال مناسبتی ایفا کرده است نیز گفت: من نقش یک مدیر مدرسه را بازی می کنم و ترجیح می دهم مردم در طول پخش سریال با این شخصیت آشنا شوند.

مجموعه “مادرانه” به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و بازیگرانی از جمله مهدی سلطانی، سید مهرداد ضیایی، عباس غزالی، شقایق فراهانی، لعیا زنگنه، شهین تسلیمی، هستی مهدوی فر و با نویسندگی سعید نعمت الله در شب های ماه رمضان ساعت 21 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019