تماس با مدیر
جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷


شغل جدید برای دختران فراری

شغل جدید برای دختران فراری

دختران فراری

 

شغل جدید برای دختران فراری !

سرهنگ مهرزاد بیژن نیا، در تشریح چزئیات این خبر گفت: پیرو وقوع سرقت‌های متعدد به عنف و کیف قاپی، پیگیری این سرقت‌ها و شناسایی سارقین با تشکیل اکیپ های ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در بررسی‌ها مشخص شد دو نفر از افراد جوان به نام «فرامرز» 23ساله و «جبار» 25ساله با اغفال دختران نوجوان و سابقه‌دار اقدام به تشکیل باند و اخاذی و زورگیری از مردم کردند گفت: بررسی‌ها نشان داد که این افراد انواع سرقت از جمله سرقت به عنف، زورگیری و سرقت خودرو را در کارنامه خود دارند.

بیژن نیا با بیان اینکه در بیست و دوم تیرماه امسال گشت ویژه تجسس کلانتری 108 نواب در حین گشت زنی و انجام امورات محوله در تقاطع بهنود متوجه این دو نفر می‌شوند گفت: فرامرز و جبار با موتورسیکلت آپاچی باهم در حرکت بودند و یک دختر نوجوان هم ترک‌ موتورشان سوار بود که سریعاً اقدام به دستگیری این افراد کردند.

سرکلانتر هشتم پلیس پایتخت گفت: در بررسی‌های تکمیلی این دختر جوان که خود را نازنین 18 ساله معرفی کرده بود، مشخص شد « فراری» است و توسط این افراد مورد اغفال گرفته است و در کار سرقت به عنف و زورگیری مورد استفاده قرار می دهند.

بیژن نیا با بیان اینکه با اعترافات این دخترجوان مشخص شد که این افراد در کل تهران سرقت می‌کنند که در بازرسی از محلی این افراد، یک قبضه چاقو نیز کشف شد، گفت: هر سه نفر برای رسیدگی به کلانتری انتقال و در این خصوص پرونده ای تشکیل و برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم متهمان و واکاوی زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017