تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸


شباهت جنیفر لوپز و مادرش قابل توجه است+عکس

شباهت جنیفر لوپز و مادرش قابل توجه است+عکس

جنیفر لوپز این روزها درحال استراحت و مشغول گذراندن اوقات خود با خانواده اش می باشد.این خواننده و بازیگر ۴۶ ساله عکس جدیدی از خودش در کنار مادرش منتشر کرده است.

شباهت جنیفر لوپز و مادرش جالب است.

جنیفرلوپز و مادرش

جنیفر لوپز,عکس جنیفر لوپز,تصاویر جنیفر لوپز

 

در حالی که به نظر می‌رسد جنیفر لوپز و نامزدش کاسپر اسمارت روابط خوبی با هم دارند، به تازگی تعدادی از دوستان نزدیک آن‌ها درباره این رابطه هشدار داده‌اند و گفته‌اند که کاسپر خیلی آدم روراستی نیست!

 

دوستان نزدیک به جنیفر لوپز امروز با افشاگری جنجال برانگیزی در باره کاسپر اسمارت ۲۵ ساله، در مطبوعات هالیوود به این ستاره پرطرفدار ۴۲ ساله موزیک و سینما هشدار دادند که مواظب کاسپر باشد و فریب حیله های این جوان را نخورد! یکی از اشخاصی که بر ضد کاسپر اسمارت افشاگری کرده، «آیشا فرانسیس» هست که قبل از آشنایی کاسپر با جنیفر، برای مدت ۲ سال نامزد کاسپر اسمارت بوده است. او می‌گوید:  «این پسر بسیار حیله‌گر است و جنیفر باید مواظب باشد. کاسپر در ارتباط با جنیفر به دنبال منافع خودش است و پس از این که به منافعش رسید جنیفر را ترک خواهد کرد همان‌طور که تا وقتی که به من نیاز داشت با من مشکلی نداشت ولی بعدش همه‌چیز را فراموش کرد و به سراغ جنیفر رفت.»

 

آیشا همچنین گفته: «این من بودم که از هر نظر به کاسپر اسمارت کمک کردم و به او دلداری می‌دادم و حتی من برای کاسپر در گروه جنیفر لوپز کار پیدا کردم اما حالا پشیمان شده‌ام چون هرگز فکر نمی‌کردم کاسپر بتواند جنیفر را فریب بدهد و بخاطر منافعش و پیشرفت خودش با او جنیفر ارتباط برقرار کند.»

 

جنیفر که تاکنون چندین ازدواج ناموفق داشته، پارسال بعد از جدایی پرسروصدایش از مارک آنتونی، آرام آرام روابط با کاسپر اسمارت را گسترش داد و تقریبا از پارسال تاکنون همواره با نامزد جدیدش کاسپر اسمارت دیده می‌شود که جزو گروه اوست. جنیفر با اعلام پولی که هر هفته به کاسپر می‌دهد بسیار خبرساز شد. ابتدا اعلام شد که جنیفر هفته‌ای ۴۰ هزار دلار به کاسپر می‌دهد تا او احساس افسردگی نکند. البته بعدا معلوم شد که جنیفر این مبلغ را کم کرده و به ۱۰ هزار دلار رسانده است

وبگردی
Copyright 2007 - 2019