تماس با مدیر
دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹


شایعه زنده ماندن بازیگر سریال تاج و تخت

شایعه زنده ماندن بازیگر سریال تاج و تخت

بازیگر سریال تاج و تخت

شایعه زنده ماندن بازیگر سریال تاج و تخت صحت دارد؟

 

احتمال می رود جان اسنو شخصیت محبوب سریال «بازی تاج و تخت» كه در فصل آخر كشته شد، در فصل بعدی دوباره زنده شود.

بازی تاج و تخت Game of Thrones

با حضور کیت هرینگتون (Kit Harington) بازیگر نقش جان اسنو در بلفاست که مکان فیلمبرداری فصل ششم این سریال پرطرفدار است، این احتمال قوت گرفته که این شخصیت اصلی که در فصل پیش کشته شد، در واقع نمرده باشد و به ادامه داستان بازگردد.

در حالی که بلفاست مکان فیلمبرداری ادامه این سریال محبوب است، حضور بازیگر این نقش همزمان با جمع شدن دیگر اعضای بازیگران این سریال در لوکیشن فیلمبرداری به شایعه‌ها دامن زده است.

به گفته یک شاهد عینی که هرینگتون را در خیابانی از پایتخت ایرلند شمالی دیده و با او دست داده، این بازیگر که اهل پمپی ایتالیا است، گفته حق ندارد با هوادارانش عکس بگیرد. طبیعتا او از بیان حقایق بیشتری درباره سرنوشت شخصیتی که نقشش را ایفا می کرد، خودداری کرده است.
بازیگر سریال تاج و تخت

بازیگر سریال تاج و تخت

خبر دیگری هم به این شایعات دامن زده و آن این است که بازیگر همراه وی یعنی امیلیا کلارک (Emilia Clarke) که نقش دنریس تارگاریان را بازی می‌کرد و ناتالی امانوئل (Nathalie Emmanuel) که در نقش میساندی ظاهر شده بود نیز اعلام کرده‌اند، وارد این شهر می‌شوند.

از زمانی که ماه گذشته قسمت شوک برانگیز فصل ۵ روی آنتن رفت، طرفداران این سریال تئوری‌های مختلفی درباره این که این شخصیت احتمالا نمرده و دوباره در داستان زنده می‌شود ارایه کرده‌اند. یکی از این تئوری‌ها این است که ملیساندر از قدرت خودش برای این استفاده می‌کند تا نگذارد این شخصیت بمیرد.

یک شاهد دیگر هم گفته کاریس ون هوتن (Carice van Houten) در نقش کاهن سرخ است که در جشنواره کمیک کان که هفته پیش در سن‌دیگو برگزار شد به گزارشگران گفت: نه او نمی‌تواند بمیرد. نه!

انتظار می رود فصل ششم سریال «بازی تاج و تخت» بهار ۲۰۱۶ پخش شود. هنوز این تاریخ تایید نشده است.

باراک اوباما که از هواداران این سریال است هم از کشته شدن این شخصیت ابراز ناراحتی کرده بود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019