تماس با مدیر
جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹


شایعه باورنکردنی خیانت همسر توتی

شایعه باورنکردنی خیانت همسر توتی

خیانت همسر توتی

 

بدون شک فرانچسکو توتی محبوب ترین ورزشکار سال های اخیر شهر رم ایتالیاست که حتی خیلی از رمی ها او را نماد این شهر می نامند.

در یکی از میدان های اصلی شهر رم مجسمه ای زیبا از توتی(Francesco Totti) قراردارد. احترام فراوانی که مردم رم برای توتی قائلند برای وفاداری او در تیم محبوب شهرشان آس.رم(A.S. Roma) است.

توتی به عنوان سمبل رم شناخته می‌شود، چون باشگاه را علی رغم پیشنهادهای بسیار از تیم های قوی‌تر و ثروتمندتر ترک نکرده است و به عنوان بهترین گلزن باشگاه با بیشترین بازی انجام داده برای تیم در تاریخ باشگاه ثبت شده است.

اعتقاد زیاد توتی به خانواده و خانواده دوستی و این که طی سال های اخیر هیچ حاشیه جنجالی مانند خیانت به همسر و… نداشته او را به عنوان فوتبالیست و ورزشکاری غیر قابل تکرار برای مردم رم تبدیل کرده است. شاید تنها حاشیه ای که برای او و خانواده اش ساختند همان شایعه وحشتناک خیانت همسرش باشد.

آن سال رسانه ها در خبری باور نکردنی و شوک آور از خیانت ایلاری بلاسی(Ilary Blasi) همسر توتی خبر دادند؛ مجله جنجالی ‘ایفا 300’ در گزارشی نوشت که ایلاری با ‘لوک’ همکارش در برنامه تلویزیونی ‘ریزیر وورا’ ارتباط پنهانی دارد.

این شایعه اما چند ماه بعد به وسیله همسر توتی که از مدل های معروف ایتالیا و مجری یک شبکه پربیننده تلویزیونی این کشور است به شدت تکذیب شد. بلاسی در کنفرانسی خبری در حالی که بغض کرده بود گفت: نمی دانم چه کسانی و چرا شایعه خیانت من به همسرم را منتشر کردند اما من تنها می خواهم بگویم مگر می شود همسرت توتی باشد و تو با مرد دیگری در ارتباط باشی؟

پس از آن با انتشار دهندگان این شایعه که هیچ مدرکی هم برای حرف خود نداشتند برخورد شد و آنان اعتراف کردند می خواسته اند توتی را خراب کنند تا مقبولیت این فوتبالیست در میان مردم رم کاهش یابد.

حال توتی که در نزدیکی های چهل سالگی قرار دارد به همراه همسر و فرزندانش زندگی خوب خوشی را می گذراند و به الگوی جوانان شهر رم و حتی ایتالیا تبدیل شده است.

 

عکس فرانچسکو توتی و همسرش

وبگردی
Copyright 2007 - 2019