تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹


شام خوردن کریم بنزما کنار ریحانا در رستوران های امریکا

شام خوردن کریم بنزما کنار ریحانا در رستوران های امریکا

کریم بنزما کنار ریحانا

شام کریم بنزما کنار ریحانا زمینه را برای پیچیدن شایعاتی درباره شکل گرفتن رابطه عاشقانه میان این دو به وجود آورد.

اگرچه حضور در نیویورک در کنار “دریک”(Drake) رپر کانادایی شاید هیجان انگیز باشد، اما “کریم بنزما”(Karim Benzema) باید آرزو می کرد که جمعه شب در جایی دیگر حضور داشته باشد.

همان زمانی که فوروارد رئال مادرید با ستاره های رپ در سالن های آمریکا ملاقات می کرد، یوونتوس و بارسلونا در حال آماده شدن برای بازی فینال بودند تا شنبه شب در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم بروند.

بازیکن تیم ملی فرانسه می توانست همراه با رئال مادرید در برلین حضور داشته باشد، اگر در مراحل قبل در مقابل یوونتوس مغلوب نمی شد. اما به فینال نرسیدن رئال، شرایط  را برای “بنزمای” 27 ساله فراهم آورد تا از تعطیلات خود در نیویورک و در کنار ستاره های موسیقی رپ لذت ببرد، این در حالی است که وی هفته قبل نیز عکس هایی از خودش و “ریحانا”(Rihanna) ستاره محبوب پاپ در حال شام خوردن منتشر کرده بود.

علاقه شدید “بنزما” به موسیقی بر هیچ کس پوشیده نیست، شام او در کنار “ریحانا” زمینه را برای پیچیدن شایعاتی درباره شکل گرفتن رابطه عاشقانه میان این دو به وجود آورد، شاید هم بتوان تصور کرد که آنها واقعاً درباره موسیقی با هم صحبت می کردند.

شام خوردن کریم بنزما و ریحانا

این فصل برای گلزن رئال با ناامیدی به پایان رسید زیرا آنها نه تنها لیگ قهرمانان بلکه عنوان قهرمانی لالیگا را نیز به رقیب دیرینه خود بارسلونا واگذار کردند.

کریم بنزما در امریکا

گپ کریم بزنما با خواننده رپ امریکایی

ریحانا با بازیکن رئال مادرید در حال شام

وبگردی
Copyright 2007 - 2019