تماس با مدیر
شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹


شام خوردن با گلزار جایزه مسابقه

شام خوردن با گلزار جایزه مسابقه

شام خوردن با گلزار

 

با استند محمدرضا گلزار عکس خلاقانه بگیرید تا برای صرف شام مهمان او باشید! بله این است روش جدید گلزار برای مطرح ماندن!؟

صرف شام در کنار آقای سوپر استار، جایزه ی یک مسابقه

آقای سوپر استار به سبك خودش شیك و متفاوت در یك رستوران مجلل میزبان برندگان مسابقه ای خواهد بود كه برای ترویج یک برند طراحی شده است.

می شود حدس زد كه دیدن چهره محمد رضا گلزار به عنوان سفیر سلامت در تبلیغات این برند تنها سورپرایز آقای سوپر استار نبوده است و قرار است همواره طرفداران خود را شگفت زده كنند.

در سورپرایز جدید، مسابقه ای طراحی شده كه در آن افراد علاقه مند با استندی كه با طرح گلزار تهیه و در داروخانه ها یا بعضی هایپر ماركت ها قرار داده شده است عكس می گیرند.

 

عکسی که او در این باره در اینستاگرامش منتشر کرد :

در این طرح خلاقانه ترین عكس ها انتخاب شده و برای نظرسنجی از مخاطبین صفحه اینستاگرام یک برند به نمایش گذاشته می شود و عكس برگزیدگان با رای مخاطبین انتخاب می شود كه این برگزیدگان علاوه بر دریافت جوایز یك شب شام را در یكی از رستوران های مجلل تهران كه نام آن هنوز فاش نشده است، میهمان آقای گلزار خواهند بود.

گفتنی است؛ محمدرضا گلزار در تمامی سالهایی كه در عرصه هنر ایران درخشیده است نشان داده كه متفاوت فكر كرده و حساب شده عمل می كند. این بار نیز شاهد تلاش او برای جلب توجه طرفدارانش به بهداشت دهان و دندان هستیم كه با توجه به سیاست های جدید وزارت بهداشت در حوزه پیشگیری از مشكلات دهان و دندان و تخصیص بودجه ویژه برای این مهم، می توان متوجه شد كه فعالیت او به عنوان سفیر سلامت برای محصولات مراقبت از بهداشت دهان و دندان موج اجتماعی مناسبی را در پیشبرد برنامه مراقبتی وزارت بهداشت در حوزه اجتماعی ایجاد خواهد نمود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019