تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۸


سگ خوش اشتها پول های صاحبش را خورد +عکس

سگ خوش اشتها پول های صاحبش را خورد +عکس

وقتی خانم و آقای لارنسون متوجه شدند که یک پاکت پر از پول به ارزش 1000 دلار از کشوی اتاقشان ناپدید شده، خیال کردند دزد به خانه شان زده و این پول ها را برداشته، غافل از اینکه ماجرا چیز دیگری است.
دو هفته پیش خانم لارنسون 10 اسکناس 100 دلاری را درون پاکت نامه ای قرار داد تا همسرش آن را به عنوان قسط خودروشان پرداخت کند. اما پول ها به جای اینکه بابت قسط ماشین پرداخت شود، سر از شکم سگ شکموی این خانه درآوردند.
 

سگ خوش اشتها پول های صاحبش را خورد +عکس

خانم لارنسون در این باره می گوید: “من و همسرم تلاش زیادی کردیم تا قسط های خودرویمان را جور کنیم و ماهیانه 1000 دلار پس انداز می کردیم، البته در حساب بانکی مان.”

اما آخرین باری که آقای لارنسون برای انتقال پول ها به بانک سراغشان رفت، اثری از آنها نبود. وی به دنبال پول های گمشده بود که باصحنه عجیبی مواجه شد.

توئیتی، سگ خانگی این خانواده در اتاق نشیمن در حال نوش جان کردن پول هایی بود که این زن و شوهر برای قسط خودرو کنار گذاشته بودند.

 

سگ خوش اشتها پول های صاحبش را خورد +عکس

سگ خوش اشتها پول های صاحبش را خورد +عکس

آقای لارنسون وقتی پول ها را پیدا کرد که سگ خوش اشتها در حال ریز ریز کردن یک اسکناس 100 دلاری بود و سر سه، چهار اسکناس دیگر هم همین بلا را آورده بود. البته توئیتی از خیر صورتحساب و پاکت نامه هم نگذشته بود و حتی گیره ی دسته کردن اسکناس ها را هم بلعیده بود.

خانواده لارنسون که از دیدن این صحنه شوکه شده بودند، تصمیم گرفتند برای پس گرفتن این 100 دلار از توئیتی با خوراندن یک ماده شیمیایی به او، سگ را وادار به برگرداندن پول ها و صورتحساب کنند، تا آنها بتوانند تکه های کاغذ را به هم بچسبانند.

 
به گفته خانواده لارنسون، این اولین باری نیست که این سگ سه ساله اقدام به خوردن چیزهای عجیب می کند، چرا که این سگ در زمان بچگی علاقه خود به خوردن سیگار را نشان داده بود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019